אופנת לילה: פיקוק

מה לובשים הבליינים בלילות? יצאנו לחפש את המתלבשים הטובים ביותר בחיי הלילה, והפעם: בבר החדש Peacock

המקום: פיקוק, הבר החדש של האחים משל ברחוב מרמורק.

העת: שישי בלילה. לא פעם נשמעת התיאוריה שמדי חמש שנים שעת היציאה מן הבית בערב שישי מתאחרת בשעה אחת. כך קרה שכעת המסיבות נפתחות באזור השעה שתיים לפנות בוקר. בפיקוק, לעומת זאת, כבר בחצות קשה היה להכניס רגל פנימה, ובשתיים כבר היה חצי ריק. אם ביקש הבעלים ואם לו, זוהי תרומתו הצנועה להשבת שעות בילוי סבירות לחיק התל אביבים.

הקהל:  אין מדובר במקרה זה בבוהמה של שינקין רבתי, או לחילופין באוכלוסייה האופיינית השורצת במרבית הפאבים (זו שעדיין דבקה בגזרה הנמוכה כשהיא יושבת על כסא הבאר המוגבה).  זהו מפלט בעל אפיל סמי שכונתי עבור סוג של איכותיים באזור גיל השלושים.

מעיין, 32 "חנויות שאף אחד לא באמת נכנס אליהן"

"אני אוהבת ללבוש דברים שאני דגה בכל מיני חנויות קטנות בניו יורק ובלונדון", אמרה מעיין. "מדובר בסוג החנויות שאף אחד לא באמת נכנס אליהן. "קשה להגדיר את הסגנון שלי. אני לובשת בגדים שאני מרגישה בהם בנוח. שאני מרגישה שהם 'אני'. זה משתנה לפי תקופות. עכשיו אני בתקופה של שמלות. זו תקופה שנעדרה הרבה שנים. אולי אני סוף סוף מתחברת לצד הנשי שבי".

שרי, 25 "שחור ולבן בהחלט לא אופייני לי".

"הסגנון שלי אקלקטי", העידה שרי על עצמה. "אני מאוד אוהבת צבעים ושילובי צבעים לא שגרתיים. השחור לבן שאני לובשת היום, בהחלט לא אופייני לי."אני לובשת ערבוב של הרבה דברים שאני מקבלת מאחותי, שעוסקת באופנה, וממחסן התחפושות שבקיבוץ שלי. מה שאני מחליטה ללבוש באותו היום זה בעיקר עניין של מצב רוח, והתאמה למקום שאליו אני מתכוונת ללכת".

חגי אבירם, 37 "לבוש זה כמו וויסקי"

"אלגנטי מדובלל", השיב חגי בנחרצות לשאלתי כיצד הוא נוהג להתלבש. "חברה שלי אמרה לי את זה פעם. זה אומר שאני אלגנטי, אך לא שומר על האלגנטיות עד הסוף. יש בה דבלול שמוסיף לה חיים.

"לבוש זה כמו וויסקי. זה בא בתקופות. בכל פעם זה משתנה לפי החשק. וויסקי זו האהבה שלי והרבה שואלים איזה אני הכי אוהב. והתשובה תמיד תשתנה. בחורף אוהב אחד בקיץ אחר".

יסמין, 27 "בגדים נעימים שעושים לי נעים"

"אני לובשת בגדים שנוח לי בהם", הסבירה יסמין. "זה אומר בעיקר שמלות וחצאיות. סגנון הלבוש שלי נשי. לא יתפסו אותי בחיים בג'ינס צמוד או בחולצת בטן. אני אוהבת בגדים נעימים שעושים לי נעים."אני לובשת רק מה שנראה לי שתואם אותי ושמתאים לאופי שלי. אני אקנה רק דברים שארגיש בהם "אני", ושום דבר אחר".

לאה, 25 "טבעי. לא מסובך. קלאסי"

"הסגנון שלי מאוד טבעי. לא מסובך. מאוד קלאסי", ניסתה לאה לתאר כיצד היא נוהגת להתלבש. הבחנתי בה בדיוק בעת שפתחה את דלת הבר והחלה לכתת את רגליה מן המקום. כשניגשתי אליה היא מעט נבהלה, אולם בסופו של דבר נאותה להצטלם. "הלבוש שלי תלוי בתחושה שלי באותו הבוקר, ומה מזג האוויר בחוץ", הסבירה. "הוא גם משתנה לפי המקום שאליו אני הולכת; עבודה או לימודים".

איריס, 36 "הכול התחיל מחיי הלילה"

"אפשר להגדיר את זה כקז'ואל שיק", אמרה איריס לאחר שהקדישה למחשבה על תשובה טובה שניות ספורות. "אני לובשת את הבגדים שאני מעצבת, שזה אומר בגדים סקסיים, נשיים אבל עם טאץ'. "מאז ומתמיד הכנתי לעצמי את הבגדים. זה התחיל מחיי הלילה. כל פעם שיצאתי לבלות הכנתי לעצמי בגד חדש. אני אוהבת גזרות שמחמיאות לגוף. שמדגישות את המותן, החזה והירכיים. את הסילואט שהוגדר עוד בימי יוון העתיקה".

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>