מה לבשו הסלבריטאיות לשטיח האדום של טקס הגראמי

השטיח האדום של טקס הגראמי היה עמוס בשלל סגנונות, צבעים וגזרות, מהשמלה הקצרצרה של היידי קלום ועד מראה בת הים של ביונסה

עונת השטיח האדום נפתחה ביום ראשון בלילה בטקס פרסי הגראמי לשנת 2010, במקביל לעונת תצוגות הקוטור בעולם האופנה. על השטיח נראו שמלות מגוונות כל כך, עד שלא ניתן להצביע ולו על מגמה שלטת אחת. האורכים, הצבעים, הגזרות, האקססוריז והמחשופים היו שונים לחלוטין זה מזה, מה שהקנה לערב פן מרתק ולא צפוי.

בגזרת המראות הבולטים במיוחד, לא ניתן היה להתעלם מהבחירה של בריטני ספירס, שזכתה כמעט פה אחד לתואר "המראה הגרוע ביותר" בקרב מבקרי האופנה במגזינים ובבלוגים ברחבי העולם. היא לבשה מעין בגד גוף שחור מבד מבריק ואטום ומעליו מעטה מרשת מחוררת שחורה. לכך צירפה גרבוני רשת שחורים ונעלי עקב, ואת שערה צבעה לחום דבש.

שמלה קצרצרה במיוחד, עם מחשוף נדיב, לבשה גם היידי קלום, שזה עתה ילדה והגיעה עם סיל, בעלה הזמר. השמלה בצבע בז' עוטרה בהדפסים מוזהבים, שהתאימו במיוחד לגוונים הזהובים בשיערה של קלום. שמלה שונה לחלוטין אך בגוון חול דומה לבשה ביונסה, שגרפה שישה פרסים בטקס. שמלתה הארוכה מזכירה שריון, עם כתפיים מודגשות כלפי חוץ וגזרה הדוקה מאוד לכל אורך הגוף. לא ניתן לראות את הנעליים שנעלה, שכן השמלה השתפלה עד לרצפה בגזרת בת הים.

מימין: היידי קלום, ביונסה ובריטני ספירס

גם נעליה של זמרת אחרת, פינק, שלבשה שמלה בגוונים של לבן, אפרפר בהיר ואפור-שחור, לא נראו מאותה סיבה; וכך גם אצל ריהאנה, שלבשה שמלה לבנה עם המון בד נשפך כלפי מטה, לעומת הבד הנוקשה של חלקה העליון. מרי ג'יי בלייג' לבשה שמלה בולטת אף היא - בצבע מסטיק, הדוקה ואלסטית במיוחד עם מחשופים חתוכים בצורות הנדסיות שונות.

השטיח האדום של טקס הגראמי השנה היה עמוס אם כך בשלל סגנונות, צבעים וגזרות. רוב הסלבריטאיות בחרו באיפור מעושן עדין ובשיער אסוף או מסורק באלגנטיות. יצאו מן הכלל ליידי גאגא בשמלתה העתידנית-משהו, עשויה חישוקי מתכת כסופים ואיפור מודגש במיוחד, ואיימי ויינהאוס, שצבעה את שיערה השחור לבלונד והתהדרה באיפור חד ותיאטרלי.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>