10 דברים לראות בחג

מרתון של "פילדלפיה זורחת" ו"רוק 30", "חייזרים באמריקה", "מדובר באהבה" ועוד. בואו נגיד שלא חסר מה לראות השבוע בטלוויזיה

1. "מאה בתנ"ך". ערוץ הילדים, היום, 15:00. עונה שנייה לסדרה היפה על כתה ט'2 מבית הספר החקלאי "בראשית". בכל פרק לומדים שיעור בתנ"ך המשתקף ביחסים של הילדים בכיתה. בין הנושאים שיעסקו בהם בשמונה הפרקים שישודרו בכל ימות חול המועד - יעל וסיסרא, יעקב ורחל, יונה הנביא, עגל הזהב, משפט שלמה ועוד. ירדן בר כוכבא היא המורה לתנ"ך, ציפי שביט המנהלת.

2. "הסיפור מאחורי ‘זהו זה'". ערוץ הבידור, היום, 22:30. העונה החדשה של "הסיפור מאחורי" נפתחת בפרק כפול שישודר היום ומחר על "זהו זה", שהחלה כתוכנית נוער, התפתחה למדורת השבט בתקופת מלחמת המפרץ הראשונה, הסתיימה כתוכנית הומור מרכזית של ערוץ 2, ובדרך הביאה לקהל את מוני מושונוב, דבל'ה גליקמן, שלמה בר אבא ואחרים.

3. "בראש של ג'ימי". קרטון נטוורק, שני, 17:25. ג'ימי, גיבור סדרת האנימציה החדשה, שתשודר בערוץ בכל יום, קיבל את מוחו של מילט אפלדיי בבית חולים. יש בו שתי דמויות מצוירות, גולי גופר וסוני אפרדיי, שרודפות אחר מוחו של דודו הסכיזופרני.

4. "מדובר באהבה". ערוץ 2, שני, 13:00. סרט תיעודי של הרשות השנייה שבו דן וולמן עורך מסע עם הוריו אל העבר, ומגלה עליהם פרטים מעניינים וגם מנסה דרכם להבין את ייצוג ההורים בסרטיו העלילתיים.

5. "נשים מאחורי הסורגים". ריאליטי זון, שני, 21:05. פרק בסדרה בריטית הבוחנת את המניעים של נשים לרצוח.

6. "פילדלפיה זורחת". יס סטארס 1, שני, 23:30. שבעה הפרקים ששודרו עד כה בעונה השלישית של הסדרה המגלגלת משודרים הלילה ברצף (ואחר כך רצף של "30 רוק", שגם אין להחמיץ). ובהם הרביעייה המטופשת מוצאת תינוק במכולה של זבל וכמעט מוכרת את הפאב שלה, מטה לחמה.

7. "חייזרים באמריקה". אקסטרה הוט, שלישי, 09:30. שם הסדרה איבד את כפל המשמעות שלו בדרך ארצה. ג'סטין הוא תיכוניסט בן 16 שמתקשה להשתלב בבית הספר. כדי לשפר את מעמדו נרשמת האם לתוכנית לאירוח תלמידים מבית ספר אחר. בניגוד לציפיות שלה, התלמיד הוא רג'ה מפקיסטאן. בניגוד לציפיות, החברות ביניהם מתפתחת יפה. שלושה פרקים ישודרו בבוקר ושוב בערב, ובשבת עוד שישה ברצף.

8. "הרווקה". יס סטארס 1, שלישי, 21:15. בסוף העונה ה-11 של "הרווק", החליט כוכב תוכנית הריאליטי לא לבחור בין שתי המועמדות הסופיות שהוא ייעד לעצמו. אלן דג'נרס התרגזה, משום מה, והחלה במסע תעמולה לפיצוי המתמודדת. פרס הניחומים שקיבלה דיאנה מרשת השידור הוא תוכנית משלה, שבה 25 גברים יתחרו על לבה. מהערב.

9. "מצחיקים בטירוף". יס דוקו, שלישי, 22:00. בסדרה זו מתועד קורס חלוצי סטנד-אפ לאנשים שסובלים מסכיזופרניה, כולל המופע הנכסף שבסוף שנת העבודה.

10. "גברים של שדרות מדיסון". הוט VOD. אלה שעדיין לא צפו בשני פרקי העונה השנייה והחדשה של הסדרה המעולה, בוודאי לא יודעים שלמשרד הפרסום הזה, הפועל ב-1962, כבר יש מכונת צילום חדשה ותקציב של חברת תעופה.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>