שבוע שידורי אופנה בערוץ יס דוקו

"גיליון ספטמבר" | פרויקט מיוחד:עד כמה דומה אנה וינטור למריל סטריפ ב"השטן לובשת פראדה"ווג הציב את ארצות הברית על מפת האופנה העיליתאנה וינטור, קווים לדמותה• שבוע שידורי אופנה בערוץ יס דוקו• אלבר אלבז, המעצב שאוהב את אנה וינטוראת הביוגרפיה שלה, אנה וינטור לא ערכהכל עורכות ווגגרייס קודינגטון, הרוח האמיתית של "ווג"מיהם האנשים שעושים את "ווג"?מיכאלה ברקו כיכבה על השער הראשון בעריכת אנה וינטורהשינויים שעברו על עיתונות הנשים?

בשבוע הבא יעטה ערוץ יס דוקו את מיטב מחלצותיו. במשך השבוע כולו ישודרו בערוץ סרטים על אופנה, עיצוב בגדים, דוגמניות ומושג היופי. גולת הכותרת של השבוע תהיה שידורו בבכורה טלוויזיונית של הסרט "גיליון ספטמבר", סרטו של אר-ג'יי קאטלר, המתעד את העבודה על גיליון ספטמבר 2007 של המגזין "ווג", בניצוחה של אנה וינטור (יום שני הקרוב, 22:00).

"בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר יוצרים דוקומנטריים מובילים ומוערכים שמתעדים לא רק דמויות חשובות מתחומי הפוליטיקה, הכלכלה, התרבות והחברה, אלא גם בעולם המסעדנות, העיצוב וכמובן האופנה", אומר גיא לביא, מנהל הערוץ. "הדמויות הללו משפיעות על חיינו לא מעט, וראוי שנכיר את מנגנוני פעולתן".

עוד בשבוע השידורים הזה "עסקי השמאטעס", סרט על עלייתה ונפילתה של תעשיית האופנה האמריקאית, שנשלטה בסוף המאה ה-19 ותחילת המאה ה-20 בידי יהודים ממזרח אירופה (שלישי, 22:00); "אופנה בסרטים", על הקשר המובהק בין אופנה לקולנוע (רביעי, 22:40); הסרט "רק ג'ינס" על סוד הקסם של האריג (רביעי, 20:05) וגם סרטים המבקרים את התעשייה, כמו "עצם המחלוקת" (שלישי, 00:10) העוסק בדוגמניות בתת-משקל וכן סרט ששמו באנגלית הוא "האמת הכעורה על יופי", שתורגם לעברית ל"תעשה לי בוטוקס" (שבת, 6 במארס, 19:55).

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>