1. אוכל
  2. מסעדות

חצי חינם

פיצה'לה בחיפה שולחת בטייק אוואי יופי של פיצות ועוד מאפים איטלקיים. לא בדיוק פיסגה קולינרית, אבל המחירים משתלמים במיוחד 

אין מצב, אתה אומר לעצמך, שזה כל כך זול ועדיין אכיל. פשוט לא יכול להיות. אבל הנה, זה ייתכן, זה אפשרי. חלל קטן, קירות עירומים, מקום כמעט נסתר. ועדיין, היא מאכילה כל רעב במחיר השווה לכל כיס. כי לחיפה'לה מגיע פיצה'לה.

נימוסים והליכות: ברנש אחד, פשוט וצנוע, רוצה לשווק את מרכולתו החדשה לעולם. מה, לא יהיה נחמד? אין מצב.

רק היום: כשהפיצה (המשפחתית) עולה רק 22.90 שקל, תשכחו ממבצעים. מי בכלל צריך את זה, כל החנות היא מבצע אחד גדול. ואל תשאלו כמה עולה לחם שום. בבקשה. טוב, אם אתם מתעקשים - הרי שמחירו הוא 1 (אחד) שקל ישראלי חדש, ולא גרוש יותר. והכל, אגב, כשר כדת משה וישראל.

מנה מנה: תעזבו אתכם משמות מפוצצים, מניירות של כוכבים וכל מיני פרודוקטים בלתי מזוהים. פיצה. פשוט פיצה. לא יותר, לא פחות. את מחיר המשפחתית אתם כבר יודעים, והיא אפילו צונחת עד כדי 20 שקל (כן, זה נכון) אם תבואו ותיקחו בעצמכם. יש גם לזניה ב-15 שקל, פשטידה ב-10 (תקראו עוד פעם, המחירים נכונים), ויש גם משהו שנקרא סטרומבולי שזה מאפה איטלקי המכיל גבינה בולגרית, מוצרלה ופטריות, גם הוא בעשרה שקלים.

נייר או פלסטיק: שניהם מתקבלים.

מחיר לצרכן: פורטו כבר לעיל, אז אין לי כוח לחזור. אבל כל מילה בסלע.

עמידה בזמנים: "תשמע", הוא אמר, "עכשיו שישי בצהריים, כבר שיחררתי את השליח. אבל אם אתה רוצה אתה יכול להגיע הנה. תן לי רבע שעה והכל יהיה מוכן". אמר ועשה. רבע שעה והכל היה מוכן, חם ומהביל מהתנור, ועוד הייתם צריכים לראות את שכבת הגבינה המבעבעת שנחה לי על הפיצה.

כלי עבודה: תפריט עדיין אין (ככה זה כשאתה פותח מקום חדש, לא שייך לאף רשת מסחרית גדולה, והתקציב, מה לעשות, קצת מעיק). מפיות נייר דווקא יש. זה מספיק.

מצב צבירה: הפיצה חמה בקרטונים, השאר חם במגשית כסף.

מה הטעם: תשמעו, פופולו זה לא, וגם לא פיצה האט, דומינו'ס ועוד שאר שמות גדולים. אבל בשביל המחיר הזה אף אחד לא יכול לבוא בטענות. אפילו לא אני.

פסק דין: רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו, רוצו.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>