1. אוכל
  2. מסעדות

לא על הבירה לבדה

בית הבירה בחיפה הוא מקום מומלץ לנסות כל מיני סוגי בירה מיוחדים וטעימים שלא הכרתם. אבל גם האוכל מפתיע לטובה

בהמשך לחגיגה שלנו משבוע שעבר, החלטנו גם הפעם לצאת החוצה וליהנות עם שתייה הגונה. וכך הגענו למקום היחיד המתגאה במגוון האלכוהול הגדול ביותר במקומותינו - הלוא הוא בית הבירה שנמצא עומד לו בגאון באותו מקום, זה שנים, במרכז הכרמל, בגן האם.

המקום הזה, שעבר שיפוץ מסיבי וחידוש, שמר עם זאת על האווירה שלו ואף שיפר אותה, מה שנותן מצב רוח מרומם המזמין לשבת על כוס(ות) בירה וגם לטעום משהו על הדרך.

אז בואו נצא לדרך, ונתחיל עם השתייה שהפעם כללה בירות שטעמנו בפעם הראשונה, וזו, יודעים כל חובבי השתייה, סיבה למסיבה. פצחנו בבירה ניוטון (20 שקל לשליש) בטעם תפוח עץ, שהיתה טעימה עד מאוד. לצידה התייצבה בגאווה בירת הקירין (28 לבקבוק) אשר טעמה היה יותר כטעם הבירה הקלאסית עם תוספת דבש והתגלתה כבעלת ארומה משובחת וטעם ייחודי.

כמובן גם אוכל היה מעורב בסיפור הזה, אז התחלנו עם צלחת צ'יפס ענקית (28 שקל) שמעבר לטעמה הטוב, יש לציין את הגודל הדי מפלצתי שלה, וכמובן הייחודיות - כמה מנות צ'יפס שמגיעות חתוכות לפרוסות עגולות דקות אתם מכירים? ליד ההר הזמנו גם את מנת הברוסקטוט (40 שקל), מנת טוסטונים עם ירקות קלויים וגבינה שבנויה מחצי בגט פרוס והיתה ליווי אידיאלי לשתייה. ולסיכום כל החלק הכבד של המנות, הזמנו גם את סלט בית הבירה (55 שקל), מנה גדולה ונאה המכילה סלט בשרים מעושנים ולידם סלט ירקות וצ'יפס או תפוח אדמה אפוי לבחירה. המנה היתה בהחלט אטרקטיבית ומשובחת ואף נאלצנו לקחת מזכרות ממנה הביתה.

את כל החגיגה הזו ביקשנו לסיים עם אננס צרוב (24 שקל). בעודנו מחכים למנת אננס מטוגן רגילה הופתענו לקבל אננס מטוגן על גריל (ארבע חתיכות), ולצידו קצפת ושני כדורי גלידה, תות ושוקולד שעמדו בסטנדרט גבוה. החידוש מכיוון האננס בהחלט היה מרענן, וסגר אחלה ערב, אם כי היה קשה לזכור חלקים לא קטנים ממנו. אז הנה, אם עדיין לא קפצתם, בית הבירה הוא המקום המתאים ביותר לנסות כמה שיותר סוגי בירות, כשלצידן אוכל ברמה גבוהה. רק ליתר ביטחון תרשמו לפני היציאה על פתק קטן את מספר הטלפון של תחנת המוניות הקרובה. ליתר ביטחון, אתם יודעים.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>