1. אוכל
  2. מסעדות

אותו הטעם

קשה להגיד מילה רעה על "מאנצ'" החיפאית: בלי יומרות מיותרות עושים שם פיצות טעימות ולא יקרות ומשלוחים זריזים ויעילים

בשנה שחלפה מאז שהכוונת התמקדה בפיצה מאנצ', עברו הרבה בקבוקי גולדסטאר ועוד כל מיני דברים, שהפיצה הצנועה הזו (שבינתיים נראה שהפכה לאימפריה קטנה) שימשה להם מלווה נאמנה. בשעות לילה מאוחרות וקשות של רעב פתאומי, מול מסך טלוויזיה מהבהב (וזה עוד לפני המונדיאל), אפיסת כוחות מוחלטת וידיעה שמהמקרר לא תבוא הישועה, מאנצ' היו המד"א של חיינו. תבינו לבד, שום דבר באמת לא השתנה - אולי קצת המחיר.

נימוסים והליכות: הבחור שענה היה בטוח לחלוטין שאני יודע מה יש ומה אין, ונשמע ממש מופתע כשביקשתי לשמוע על המבצעים. בקצרה, ובמידה מסוימת של הסתייגות, צלחנו את התהליך ביחד.

רק היום: על כל הזמנת פיצה משפחתית תקבלו בקבוק קולה, ואם תזמינו שתי פיצות תשלמו רק 70 שקל, ועדיין תקבלו את הבקבוק.

מנה מנה: כמובן שהתחכמנו וביקשנו תוספת על כל חצי פיצה - פפרוני, בצל, פטריות ובולגרית.

נייר או פלסטיק: זה וזה טובים.

מחיר לצרכן: 81 שקל.

עמידה בזמנים: הבחור הבטיח שתוך עשרים דקות עד חצי שעה הפיצה תגיע לפתחי. 17 דקות אחר כך, זמן שיא מופרע של כל הזמנים, הנקישה המיוחלת נשמעה.

כלי עבודה: תבלינים לפיצה. וזהו, לצערנו.

מצב צבירה: חם מאוד, ממש כאילו הרגע נשלפו הפיצות מהתנור, ואטום כמו כל פיצה שמגיעה אליכם הביתה.

מה הטעם: כאמור, דבר לא השתנה. הטעם אותו טעם, גם של הקולה. למאנצ' יש ייחוד מסוים של יחסים נכונים בין הבצק לרוטב ולגבינה, באופן שגם אחרי ארבע חתיכות אתה עדיין לא מרגיש כאילו בעטו לך בבטן.

פסק הדין: בתור מי שחושב שחיפה צריכה להתנייד לכיוון פיצות איכותיות דוגמת פנורמה ופומודורו, עדיין קשה לי להגיד מילה רעה על מאנצ'. הם עושים פיצה בסיסית טובה וטעימה, ובמחיר סביר. כדאי אם בא לכם להתפשר מעט על האיכות, אבל רק מעט.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>