1. אוכל
  2. כתבות

רוטשילד 12: משפצים את התפריט, ופורשים מפיות לבנות

ברוטשילד 12 רוחש הפעילות יש לא רק מזון לנשמה בדמות הופעות חיות אלא גם תפריט אוכל מוצלח, שסוגר באלגנטיות פינות קטנות ומהדק את הקונספציה

רוח תפריטי הברים המשודרגים שנחה על העיר מחממת את הלילות הקרים. בשיאו של ערב אלכוהולי, במקום לזגזג כמו כלבים רעבים בין מזללות מעופשות בחיפוש אחר מזון ראוי ליד השתייה, אפשר לבחור מראש בברים שתופרים חוויה שלמה שבמרכזה האלכוהול וגם האוכל. תמוז, הבר החדש מצטיין בזה, וגם ה־Taxidermy, הסושייל קלאב, האברקסס (בגרסתו הצפונית), ואפילו הפיקוק הוותיק. בכל אלה נעים לשהות וטעים לאכול. ובפרץ אופטימיות אפשר לקוות שימי הזלזול בתפריטי הברים חלפו. אוכל, או נשנוש אם תרצו, זה כבר סוג של מאסט ולא ערך מוסף.

ברוטשילד 12, הבר התוסס של רותי ומתי ברודו (בראסרי, קופי בר, הוטל מונטיפיורי), החל התפריט לפני כארבעה חודשים בצליעה מדאיגה. אבל לא קבוצה כמו זו תיתן לדברים להישאר בלתי פתורים. די מהר הוא קיבל תפנית מפתיעה, ובימים אלה הוא הופך לאחד מתפריטי הברים המעניינים בעיר. השרימפס החלוט עם רוטב הקטשופ התחפף די מהר מהמטבח, ושאר המנות עברו שיפוצים "קלים, אבל לא דרסטיים", כהגדרתו של מנהל המקום.

עכשיו פורשים שם מפיות לבנות ומהודרות (בהתחלה זה יכול להיראות כאקט קצת מביך שלא קשור לסיטואציה, עד שמתרגלים), ובתפריט יש יציאות מסקרנות - כמו פלוטים טעימים עם איולי מצוין וגריסיני פריכים שמתומחרים במחיר ידידותי להפליא (16 שקל); טוסט פרשוטו עם גבינת מנצ'גו (38 שקל); קוקטייל שרימפס קר עם קומבינציה של צנונית, בצל ועגבניות שרי (32 שקל); שרימפס פרובנסייל (38 שקל); קרפצ'ו בקר עם גבינת מנצ'גו (32 שקל); וכשיש שני קינוחים בלבד בתפריט, מוכרחים ללכת על בטוח: עוגת שוקולד של הבראסרי (36 שקל) ועוגת גבינה של הקופי בר (36 שקל).רק השיפוצים בשירותים נמשכים הרבה יותר מדי זמן לטעמנו, אז מי שצריך לפרוק את הבירה שלוחצת רצוי שיחפש לו פינה אפלה בחצר ושלא ינסה את מזלו בחלופה המוצעת (תא מסכן שלא יכול להכיל כל כך הרבה שתויים בבת אחת).

» רוטשילד 12. שדרות רוטשילד 12. טל' 5106430. פתוח: א'-ה', שבת 3:00-19:00.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>