כרטיסים במתנה לפסטיבל הפיוט בירושלים

מגוון מופעים וז'אנרים מוזיקליים מחכים לכם בפסטיבל הפיוט של בית אבי חי בירושלים. רוצים לקבל מאיתנו כרטיסים למופעים חגיגיים של אדומי השפתות, עונות השנה, פיוט במקאם ישראלי, געגועים לירוסלם ועוד? ענו על החידה ואולי יתמזל מזלכם

שי צברי בהופעה
מהפיוט העתיק אל הפיוט החדש. שי צברי צילום: תומר אפלבאום

פסטיבל הפיוט העשירי של בית אבי חי ייערך מה-24 בספטמבר ועד ה-28 בספטמבר 2017 בבית אבי חי בירושלים. כמדי שנה, גם הפעם יתמקד הפסטיבל, בניהולו האמנותי של יאיר הראל, באמנות העתיקה של הפיוט ויכלול הופעות מרתקות ומיוחדות בתחום. הפעם יתמקד הפסטיבל ביצירה מקומית חדשה בתחום הפיוט.

» פסטיבל הפיוט בירושלים 2017 - לוח הופעות
» בית אבי חי - כל ההופעות והאירועים

אנו מחלקים לכם כרטיסים ל"אנסמבל אדומי השפתות" - מסע מוזיקלי מהפיוט העתיק אל הפיוט החדש, בהשתתפות שי צברימיכה שטרית, שולי רנד, רע מוכיח והרב חיים לוק. "עונות השנה" - בכורה עולמית ליצירה החדשה של פרץ אליהו, בהשתתפות בנו של פרץ, נגן הקמנצ'ה מארק אליהו, הרב דוד מנחם ולובנה סלאמה. "פיוט במקאם ישראלי" - תזמורת חיבה במחווה למלחינים בני זממנו. עם מור קרבסי, מורין נהדר, נטע אלקיים וענבל ג'משיד. "געגועים לירוסלם" - שירת הקודש של יהודי אתיופיה במפגש עם השפה העברית, עם ניהול מוזיקלי של גילי יאלו ובהשתתפות אבטה בריהון והמשורר אלמוג בהר. ו"הלל חדש" - המופע החותם. רביד כחלני ועומר אביטל עם לחנים לתפילת הלל, בהשתתפות אנסמבל מגוון וזמרות אורחות. 

חוגגים עשור לפסטיבל הפיוט. צפו בלקט משנים קודמות:

פסטיבל הפיוט יתקיים בימים ראשון-חמישי, 24 בספטמבר ועד ה-28 בספטמבר, בבית אבי חי בירושלים. 

רוצים לקבל כרטיסים לאחת מהופעות הפסטיבל? ענו לשאלה בסוף הכתבה ותוכלו לזכות בהזמנה זוגית. ניתן להשתתף בפעילות עד לתאריך ה-31.8.

» עכבר אקסטרה - הטבות נוספות

 

ההטבה נגמרה

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>