פתחו יומנים: אירועי חודש דצמבר בבאר שבע

המופע של חנן בן ארי, מופע מחול של להקת קמע וערב נשים לכבוד חג החנוכה - המדריך לאירועי התרבות של החודש הקרוב

TWO : נאצ'ו דואטו
ערב עם שתי יצירות של הכוריאוגרפים נאצ'ו דואטו ותמיר גינץ. "TOW" צילום: כפיר בולוטין

מופע המחול של להקת המחול קמע - TWO יוצג ב-10 בדצמבר במשכן לאמנויות הבמה. במסגרת הערב יוצגו שתי יצירות של הכוריאוגרפים נאצ'ו דואטו ותמיר גינץ. להקת קמע היא הלהקה הישראלית הראשונה שתעלה יצירה של דואטו, הכוריאוגרף הספרדי הנודע שיצירותיו מועלות בכל רחבי העולם. לצד יצירתו, Gnawa, תעלה במופע בבכורה עולמית "מותר רק לאהוב", יצירתו של תמיר גינץ, מנהלה האמנותי של הלהקה. 

» TWO - לכל הפרטים
מתי:
ראשון ה-10 בדצמבר, 20:30
איפה: המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע

חנן בן ארי יגיע למרכז הצעירים ביום חמישי ה-14 בדצמבר עם הופעתו בה חומרים מאלבומו "איזון". הסגנון המוזיקלי של בן ארי נע בין גרוב, מוזיקה שחורה ופיוטים, והוא אחראי על כל הלחנים והטקסטים באלבום כשעל ההפקה המוזיקלית אחראי אייל מזיג. על מנת להוציא את האלבום גייס בן ארי 100,000 שקלים בהדסטרט, ומתוכו יצאו עד היום הסינגלים "אמא אם הייתי", "ממך עד אליי" ו"החיים שלנו תותים", שזכו להשמעות רבות ברדיו והגדילו את הציפייה לאלבום של בן ארי.

» חנן בן ארי - לכל הפרטים
מתי:
חמישי ה-14 בדצמבר, 20:00
איפה: מרכז הצעירים

לכבוד חג החנוכה יתקיים ערב נשים מיוחד, ביום ראשון, 17 בדצמבר, 2017, בין השעות 20:00-21:00, במשכן לאמנויות הבימה בבאר שבע. את הערב תנחה הרבנית ימימה מזרחי, ועל החלק האמנותי אחראיות הזמרות אתי אנקרי ודין דין אביב.​

» ערב נשים לכבוד חג החנוכה - לכל הפרטים
מתי: 
ראשון ה-17 בדצמבר, 20:00
איפה: המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע

הזמר חנן בן ארי יושב ליד שלולית מים במדבר
כוכב עולה. חנן בן ארי צילום: אוהד רומנו

להקת הג'ירפות מגיעה לחלוץ 33 עם עם חומרים מכל הזמנים ומהאלבום החדש והחמישי במספר, "מי שלא חולם, כועס". האלבום החדש יוצא חמש שנים לאחר האלבום האחרון של ההרכב, "צריך לסגור הכל", ומתוכו התפרסמו הסינגלים "מי שלא חולם, כועס", "האור הזה לא קטן" ו"הכלבים". הלהקה, בהנהגת הסולן המפורסם גלעד כהנא, פועלת כבר מעל ל-25 שנים בתעשיית המוזיקה הישראלית, בהן צברה קהל מעריצים נאמן והופיעה ברחבי הארץ ובפסטיבלים הנחשבים ביותר.

» להקת הג'ירפות - לכל הפרטים
מתי:
שלישי ה-19 בדצמבר, 20:00
איפה: החלוץ 33

שלושה ילדים בודדים חוברים יחד כדי למגר את "המכשפה של השכונה", הלוא היא תקווה השכנה המוזרה. במהלך "המבצע בנועז" הם נכנסים למשחק הרפתקאות מלא דמיון, ומצליחים להתגבר על ההבדלים ביניהם ועל הדעות הקדומות, ולגלות את יתרונם כיחיד וכוחם כקבוצה. הפקה של תיאטרון המדיטק.

» המכשפה בבית ממול - לכל הפרטים
מתי:
רביעי ה-27 בדצמבר, 17:30
איפה: מרכז הצעירים

עידן עמדי
מגיע לבאר שבע. עידן עמדי צילום: פטריק סבג

הזמר והיוצר, עידן עמדי יגיע לבאר שבע עם אלבומו הרביעי, "חלק מהזמן". על האלבום עבד עמדי עם המפיק המוזיקלי פטריק סבג, ומתוכו יצאו הסינגלים "עכשיו כולם רוקדים", "עד שיעלה היום הבא" ו"חלק מהזמן". לאחר שלושה אלבומים מצליחים, מהם שני שירים ("כאב של לוחמים","נגמר") שזכו בתואר "שיר השנה" וזכייה בתארים "פריצת השנה" ו"זמר השנה".

» עידן עמדי - לכל הפרטים
מתי:
חמישי ה-28 בדצמבר, 20:45
איפה: המשכן לאמנויות הבמה, באר שבע

 

המכשפה בבית ממול
משחק הרפתקאות מלא דמיון. "המכשפה בבית ממול" צילום: דניאל קמינסקי

 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>