20.01.17

שלום ,

בודפשט

עכבר עולם בודפשט - כל המידע על מלונות, מסעדות, חנויות ואטרקציות בבודפשט מחכים לכם על מפת בודפשט, לצד המלצות גולשים, שעון הונגריה, מזג האוויר ומבצעי טיסות לבודפשט

לילה בבודפשט: מדריך לבילוי בבירה ההונגרית

יום שלישי 18 במאי 2010 13:17 מאת: ירון כהן-צמח, TheMarker

לאן יוצאים המקומיים, איך מבלים התיירים העשירים, ואיפה תמצאו את ההונגריות הכי יפות - מדריך לבילוי בבודפשט אחרי שקיעת השמש 


בלי סלקציה, עם הרבה אלכוהול. לילה בבודפשט

פרסומת

אחרי שראיתם את בודפשט בימים ועברתם סיור בעברית בפרלמנט, ביקרתם בארמון, עליתם לתצפית בסיטדלה, השתכשכתם במרחצאות החמים (גלרט או סצ'ני), ראיתם את כיכר הגיבורים, הצצתם במוזיאון הטרור (מפקדת הנאצים לשעבר), התרשמתם מבית האופרה ומבזיליקת סיינט אישטוון, הילכתם ברחובות ואצי אוצה ואנדרשי וכמובן אכלתם גולש מקורי - אולי תרצו גם לרקוד ולשתות בעיר שלטענת רבים מציעה את חיי הלילה הטובים בעולם (כן, תל אביב, שמעת נכון). ריכזנו את רשימת המועדונים בעיר שאליהם הולכים המקומיים - מהיוקרתיים ביותר, שאותם פוקדים בעיקר בעלי הממון, לעממיים שבהם. כמעט כל המקומות מתאימים במיוחד לימי הקיץ: אלה מועדונים פתוחים, שהכניסה אליהם אינה כרוכה בתשלום או בבדיקה ביטחונית. ברוב המועדונים, השומרים שבחוץ בודקים דווקא את מי שיוצא ולא את מי שנכנס, מפני כך הם מוודאים שלא מוציאים מהמועדון בקבוקי שתייה או כוסות זכוכית.

בנוסף, בניגוד למועדונים בתל אביב - שלא לדבר על ניו יורק - שם אתם מוצאים את עצמכם עומדים בכניסה ומשוועים לאהדתו של הסלקטור, כאן הסלקציה נעשית בפשטות על בסיס כלכלי: אם הגעתם למועדון נחשב, הרי שמעצם העובדה שהרחקתם במונית עד לאחד האזורים היוקרתיים בעיר והסכמתם לרכוש כוס משקה במחיר גבוה מהממוצע, תוכלו להיכנס פנימה. בקיצור, אם אתם לא צוענים (כן, לא כל כך אוהבים אותם כאן) - אתם בפנים.

לרקוד על איי הדנובה


בד ביץ': אחד המקומות החמים (והיוקרתיים) בבודפשט כיום. המועדון ממוקם במתחם שבאי אובודה שבדנובה והוא הכתובת למסיבות של השמנה וסלתה של העיר.

תוכלו לראות שם את המקומיים הכי עשירים בכל הגילים ואת התיירים המפורסמים ביותר, רוקדים באווירת מוזיקת הקלאב של המקום. עדיף להגיע במונית ולא במכונית שכורה: חבל לעשות בושות ליד מכוניות הפורשה, הפרארי, המזרטי והבנטלי שחונות בכניסה. ואפילו עדיף - בהונגריה, נהג שנתפס כשבדמו רמת אלכוהול כלשהי, גם אם מינימלית, נחשב לשתוי.

אפשר להזמין מראש מקום בשולחן בחלל הכללי, או בתשלום במתחם ה-VIP. המזמינים מראש יזכו בשירות אישי של מלצר, והיושבים במתחם ה-VIP יוכלו להביט מקרוב ברקדניות שמפזזות מסביב בלבוש מינימלי. 30 אלף פורינט (600 שקל) הוא המינימום להזמנה לשולחן במתחם הרגיל, ובמתחם ה-VIP המינימום לשולחן הוא 100 אלף פורינט (2,000 שקל).

» Bed Beach - כתובת: Remenyi Ede u, Budapest; טלפון: 36.30.436.4400+
Bookmark and Shareתגובות גולשים
הוסף תגובה +

(36 מדרגים)

דירוג הגולשים:

דרג את המקום

  • Currently 3/5 Stars.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5