1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

כוכבי "אריזה משפחתית" בפגישת מחזור

כמעט 20 שנה אחרי שהסיטקום המצליח ירד מהמסך הקטן, השחקנים מ"אריזה משפחתית" נפגשו לצורך צילומי מגזין. לא תאמינו איך סטיב ארקל נראה היום

אריזה משפחתית
וכולם ביחד: צ'יייייייז. אריזה משפחתית צילום: צילום מסך אינסטגרם

כמעט כל מי שגדל בניינטיז זוכר את "אריזה משפחתית", הסיטקום המצליח שעוסק במשפחת וינסלו ובשכן הגיק והגאון שלה, סטיב ארקל ("Did i do that?") ששודר ב"ערוץ הילדים". כמעט עשרים שנה חלפו מאז שהסדרה שהתמכרנו אליה הסתיימה, אבל הגעגועים לסטיב ולמטבע הלשון שלו "צ'יייז" לא עוזבים אותנו עד היום. לכן שמחנו להיתקל בכתבה של המגזין US Weekly שהפגישה את חברי הקאסט המקורי לסדרה של צילומים ולגלות איך הם נראים היום. 

» כל הסדרות שמחכות לכם בסתיו
» סדרות הסמים הטובות ביותר
» סדרות הקומיקס הטובות ביותר

"אני אוהב את האנשים האלה. כל אחד מהם", אמר ג'ינלד ולג'ונסון שגילם את האבא, קרל וינסלו. "לא ידעתי שאני הולך לפגוש את כולם, ולראות אותם עכשיו זה נפלא. זה גורם לי לבכות". גם לנו. "יש משהו קסום בקאסט הזה ורגשות אמיתיים. זה לא היה רק בשביל המסך", אמרה תלמה הופקינס שגלמה את רייצ'ל.

ומה לגבי קאמבק למסך הטלוויזיה? חברי הקאסט ישמחו לעשות זאת והם אפילו יודעים איך הפרק הראשון בעונה החדשה צריך להיות. "אני חושבת שג'ודי צריכה לרדת במדרגות ושכולם ישאלו אותה 'איפה היית'", אמרה ג'ו מארי פייטון, שגלמה את הארייט. אז יאללה, שמיהו ירים את הכפפה.

A post shared by Bryton James (@brytonejames) on

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>