1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

סופרבול 2013: ביונסה, בר רפאלי ותינוקות בחלל

ערב הספורט הגדול של ארצות הברית סיפק כהרגלו מופע מחצית מרהיב, בו התבצע איחוד של ביונסה עם להקת דסטניז צ'יילד, וגם עשרות פרסומות קצרות מושקעות שנאבקו על לבבות הצופים ביצירתיות רבה. הנה המיטב

בולטימור אמנם ניצחה את סן פרנסיסקו וזכתה בסופרבול, אבל עבור מי שאינו חובב ספורט העניין המרכזי בערב הספורט הגדול של אמריקה, שהתרחש הלילה (ב') בניו אורלינס, היה ההופעות החיות והפרסומות שכבר הפכו לחלק מן המסורת. כל תאגיד שמכבד את עצמו רוכש בין חצי דקה לדקה, בדרך כלל, בסכומים מגוחכים של מיליוני דולרים (לא כולל ההשקעה בסרטון עצמו), הכל כחלק מן המשחק הקפיטליסטי של הערב שנצפה בכל בית אב בארצות הברית חובבת הפוטבול.» חדשות קולנוע: בראד פיט מנצח בסופרבולאלישיה קיז שרה את ההמנון, דסטניז צ'יילד וביונסה התאחדו במחצית ובר רפאלי התנשקה עם חנון שמנמן באחת הפרסומות שעשו השנה הכי הרבה רעש. הנה כל מה שפספתם שאינו קשור ישירות לספורט, אבל כולם מדברים עליו בהקשר של הסופרבול.זה התחיל עם הפרסומת שכבר שיגעה את הרשת - הנשיקה הגדולה של בר רפאלי:

איימי פוהלר שואלת את כל השאלות שתמיד רציתם לדעת בחנות למוצרי חשמל. שימו לב איך המוכר שלצידה כמעט לא מצליח להתאפק ונקרע מצחוק:כוכבי קולנוע נוטים למשוך את מרבית תשומת הלב, ובפרסומת הבאה פול ראד וסת' רוגן מתחרים ביניהם על הזכות לעשות את הפרסומת. זה אירוני בקטע מודע לעצמו:גם הסרטים הגדולים של הקיץ הבא לא יכולים בלי טיזר-טריילר מיוחד. את עינינו צדה גל גדות שחוזרת ל"מהיר ועצבני 6":הנה סרט שהיינו מוכנים לראות - קשישים בלילה פרוע במיוחד. ועוד אומרים שילדים וחיות מחמד תמיד גונבים את ההצגה:אל דאגה, היו גם ילדים בסבב הפרסומות הזה:ואיך אפשר בלי השילוב בין תינוקות, חיות מחמד וספינות חלל?פרס הפרסומת המאצ'ואיסטית של הערב הולך כנראה לקטע הבא, ואם תהיתם אי פעם מה הקשר בין דיאורדורנט לחלל החיצון כדי שתצפו בו:כמובן שיש גם דרך לעשות את זה משעשע, עם טייק-אוף מתבקש על הגבר הרגיש:נכון שכבר אין לכם יותר כוח ל-PSY והגנגנם סטייל שלו? אז גייסו את מלאי האנרגיה האחרון וצפו בכוכב הדרום-קוריאני רוקד עם פיסטוקים. זה נורא.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>