1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

"עניין של זמן" חוזרת למסך

כוכבי הסדרה המקורית משתתפים בגרסה חדשה לסדרה, שמפגישה אותם בגיל 40. בתוכנית, שתעלה בשבוע הבא, מתאחדים שי קפון, עידו בן בסט, דנה ברגר ושרון חזיז

סדרת הדרמה המיתולוגית "עניין של זמן" חוזרת למסך. התוכנית, ששודרה בשנות ה-90 בטלוויזיה החינוכית, תעלה בשבוע הבא בערוץ 2. הגרסה המחודשת של הסדרה תפגיש שוב את גיבורי הסדרה המקורית, שיגלמו את בני דמותם בגיל 40: וייצמן (שי קפון), מרקוביץ (עידו בן בסט), דנה (דנה ברגר) ושרון (שרון חזיז).

וייצמן הוא עדיין חברו הטוב של מרקוביץ. גם בגיל 40 הוא עדיין אבוד ובסטטוס תמידי של "בין עבודות". השניים נשואים עם ילדים, אך העניינים מסתבכים כשאחד מתאהב באשה של השני. הסדרה תתחיל בפגישת מחזור שיוזם וייצמן ונערכת בבית של בן זוגה של דנה , אדי (גיל פרנק), אוליגרך עשיר שמבוקש על ידי המשטרה.

עוד ישתתפו מהקאסט המקורי: אסתי ירושלמי, ירון מוטולה, תומר שרון, עמיקם לוי וניר פרידמן. נוסף להם יככבו בגרסה המחודשת גם יואב צפיר, יוליה פלוטקין, מארינה מקסימיליאן בלומין, יבגניה דודינה, בועז קונפורטי, בת חן סבג, רום ברנע ודניאל מרקוביץ. את התוכנית, בהפקת טדי הפקות, כתבה התסריטאית של הסדרה המקורית, רונית וייס ברקוביץ ("מרחק נגיעה") וביים רני סער. יואב צפיר שימש כיועץ האמנותי שלה והוא גם יגלם את אחת הדמויות בסדרה. פגישת מחזור היתה רק עניין של זמן. הפרק הראשון של התוכנית:

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>