1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

משחקי הכס היא סדרת השנה של המבקרים

סדרת המופת של HBO נבחרה לסדרה הטובה ביותר, הומלנד זכתה בתואר הסדרה החדשה הטובה ביותר ובתואר השחקנית הטובה ביותר עבור קלייר דיינס

משחקי הכס והומלנד הן הזוכות הגדולות של טקס איגוד מבקרי הטלוויזיה (TCA) שנערך הלילה (שבת) בארצות הברית. "משחקי הכס" נבחרה על ידי המבקרים לסדרת השנה וגברה על "הומלנד", מד מן, שובר שורות ו"דאונטאון  אבי". נגד תוכניות אלו בנוסף לאימפריית הפשע, תתחרה משחקי הכס גם בטקס פרסי האמי שייערך ב-23 בספטמבר. הומלנד, שהיתה מועמדת בארבע קטגוריות, נבחרה לסדרה החדשה הטובה ביותר וקלייר דיינס זכתה בתואר השחקנית הטובה ביותר בדרמה.

הקומיקאי לואי סי. קיי זכה לראשונה בטקס המבקרים בקטגוריות הישג יוצא דופן בקומדיה עבור תוכניתו לואי. שובר שורות ומד מן זכו בפרס על הישג יוצא דופן בסדרות הדרמה. "דאונטון אבי" זכתה בפרס המיני סדרה הטובה ביותר ו"60 דקות" זכתה בפרס תוכנית החדשות. בפרס תוכנית הריאליטי זכתה "So You Think You Dance".את הטקס, שמתקיים אחת לשנה, הנחה כוכב שובר שורות, בריאן קרנסטון. איגוד מבקרי הטלוויזיה התכנס גם להצגת לוחות השידורים לשנה הבאה. בין היתר נודע כי "לואי" ו"ווילפרד" יזכו לעונות נוספות. תוכניתו של צ'רלי שין, "Anger Management", חודשה גם היא לפרקים נוספים, מעבר לעשרת הפרקים הראשונים שסוכמו תחילה. בסוף השבוע התברר עוד כי שין הזמין את אביו, השחקן מרטין שין, לשחק את אביו גם בתוכנית.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>