1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

בוקי נאה: "מדובר במהלך גאוני ולא בעבירה פלילית"

המשתתף הפרובוקטיבי ביותר בתולדות הישרדות מגיב לדיווחים לפיהם קיבל ייעוץ משפטי לקראת הפרק שישודר מחר, ורומז מה עומד מאחורי ההבטחה ל"פרק הדרמטי ביותר בריאליטי הישראלי"

למרות שמערכת היחסים בין בוקי נאה, בין ערוץ 10 והפקת הישרדות ידעה עליות ומורדות רבות, נראה שנאה הוא בהחלט המרוויח הגדול מהעונה של הישרדות VIP בינתיים, בעוד שהתוכנית היא המרוויחה הגדולה בכל הנוגע ליחסי ציבור בזכותו. הפרומואים מפמפמים ללא הפסקה אודות הפרק שישודר מחר כדרמטי ביותר בריאליטי הישראלי, עם הדחה שיוצאת משליטה, ובינתיים גועשת ורועשת השאלה: מה כבר בוקי עולל, שגרם לאיתי תורג'מן להפשיט אותו ולבצע עליו חיפוש גופני? » הישרדות VIP - כל הכתבות והביקורות» הישרדות VIP: איחוד הלבבות של שגב ותורג'י» הפנים האמיתיות של בוקי נאהביום חמישי (ה-2.8) עלתה ידיעה באתר "וואלה! סלבס" כי נאה נפגש עם עורך דינו ששי גז, על מנת לדון בשאלה האם מעלליו על האי מהווים מעשה פלילי או לא. בידיעה נכתב כי על פי גורמים המקורבים לנאה, ההתייעצות עם עורך דינו ככל הנראה נבעה ממקרה אלימות וגנבה שישודרו בפרק הקרוב, אך נמנעו מלהרחיב במה מדובר. בנוסף פרסם הבוקר נאה בעמוד הפייסבוק שלו תמונה בה הוא נראה מתייעץ עם שוטרים. לדבריו, גם הייעוץ הזה היה בנוגע לפעולותיו בפרק שישודר מחר.

לפי הערכות ברשת שמתחזקות כתוצאה מהפרומואים הדרמטיים וכוללות עדויות גניבה, חיפוש גופני בעירום וברית אנה-ענת-תורג'י עם לסתות שמוטות, ההערכה הכי מתקבלת על הדעת היא שנאה העלים באורח מסתורי את פסלון החסינות המצוי בידי הברית המשולשת.

 

אז מה בוקי, עשית לך פסל?"אני לא יכול להגיד שום דבר ממה שקרה לפני שהפרק עולה".

ואחרי שביררת עם בכירי משטרה ועורך-דין, המעשה שעוללת בפרק הקרוב פלילי או לא פלילי?"אכן התייעצתי עם עורך דין וגם עם שוטרים בנושא הזה, והגעתי למסקנה שמה שהולכים לראות היום על המסך הוא חלק ממשחק טלוויזיה, ובעצם מדובר במהלך גאוני ולא בעבירה פלילית. אם היו צריכים לפתוח בחקירה והעמדה לדין, אז כל דבר שנעשה במשחק הוא דבר שבמרמה, וקבלת דבר במרמה ומרמה בנסיבות מחמירות. אבל זה המשחק וזה הישרדות, ובתקנות המשחק כתוב שכל עוד אדם אינו פוגע פיזית אדם אחר במזיד לא מדובר בעבירה פלילית".

כשאתה אומר פגיעה פיזית במזיד, אתה רומז לחיפוש הגופני בעירום של תורג'י?"ממש לא. הכוונה היא שעל פי חוקי המשחק רצוי ומוטב לעשות הכל כדי שיהיה מעניין".

מה יהיה פסק הדין של הצופים בפרק לדעתך?"אני מקווה שהמהלך שיראו בערב על המסך יגרום להערכה בקרב הצופים, ולא לגרום להם לחשוב שאני עבריין פלילי".

 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>