1. טלוויזיה
  2. חדשות טלוויזיה

איילת זורר תשחק ב-Touch לצד קיפר סאת'רלנד

השחקנית הישראלית ממשיכה לכבוש עוד את תעשיית הקולנוע והטלוויזיה האמריקאית. זורר נבחרה לשחק תפקיד אורח עונה השנייה של סדרת הדרמה של רשת פוקס

איילת זורר תשחק בתפקיד אורח בעונה השנייה של סדרת הדרמה Touch. בסדרה, שמשודרת ברשת פוקס, מככב קיפר סאתרלנד וזורר צפויה לשחק לצידו. היא תתארח בפרק אחד בעונה החדשה שעולה לשידור ב-26 באוקטובר בארצות הברית. » עם סופרמן ודיאן קיטון: איילת זורר לא עוצרת"Touch", שעלתה לשידור במאי האחרון עוסקת בג'ייק, ילד אוטיסט שניחן בכוחות מיוחדים ומסוגל לחזות את העתיד. סאת'רלנד מגלם בסדרה את אביו, מרטין. זורר צפויה לגלם בסדרה ארכיטקטית אשר בדומה לגיבור הסדרה, ניחנת בכוחות מיוחדים. בעלילה המתוכננת דמותה של זורר מגיעה לברצלונה על מנת להשיק קתדרלה בתיכנונה ונאלצת להילחם בכומר שהופך לרוצח.תזכה לכוחות מיוחדים. טריילר הסדרה Touch:

הליהוק הנוכחי מצטרף לשורה של תפקידים הוליוודים שזורר קיבלה בתקופה האחרונה. בעיבוד החדש לסופרמן, Man Of Steel, שצפוי לצאת במהלך השנה הקרובה מגלמת זורר את אימו של סופרמן. בסרט שצילומיו הסתיימו לאחרונה זורר משחקת לצידו של קווין קוסטנר, ראסל קרואו. סרט הוליוודי נוסף בו היא כיכבה לאחרונה הוא עצם העניין, בו שיחקה לצד דיאן קיטון. למרות ההצלחה ההוליוודית, זורר לא זונחת גם את ישראל ולאחרונה לוהקה לגלם את דמותה של אלישבע, אשה חרדית אלמנה לצדו של מיכאל אלוני, בסדרה החדשה של yes, "שטיסל".

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>