1. טלוויזיה
  2. כתבות

מעיין חודדה סולקה מבית "האח הגדול" בגלל אלימות מילולית

בצעד חסר תקדים החליטו בהפקת האח הגדול להדיח את מעיין חודדה מתוכנית הריאליטי. "התנהגותה חצתה את הקו האדום והיא מודחת לצמיתות", נמסר מההפקה

מעיין חודדה, אחת המתמודדות הבולטות ב"האח הגדול 2" הודחה הערב מהתוכנית בעקבות מה שכונה על ידי ההפקה "חציית קו אדום ו"התנהגות חסרת תקדים כלפי דיירי הבית". בעלה של חודדה, מוטי, החליט לעזוב את התוכנית בעקבות אשתו למרות שניתנה לו ההזדמנות להישאר בבית ולהתחרות על מיליון השקלים. זוהי הפעם הראשונה שבה ההפקה הישראלית מדיחה מועמד בתוכנית הריאליטי הפופולארית, במסגרתה ההדחות נקבעות בדרך כלל על ידי הצופים.

בפרק ששודר הערב (ראשון) נחשפו בפני הצופים הריבים, החיכוכים וניבולי הפה המרובים בהם הייתה מעורבת חודדה מול דיירי הבית האחרים. בשבועיים בהם שהתה בבית הספיקה להשתלח במתמודדים האחרים, והשפה הגסה בה השתמשה אילצה את ההפקה להפסיק את השידורים בערוץ 20 לדקות ממושכות. 

חודדה, בת 22 מקריית טבעון, נכנסה לבית "האח הגדול" ביחד עם בעלה כשהיא בחודש הרביעי להריונה והפכה כמעט מייד למוקד תשומת הלב של התכנית בשל התנהגותה הוולגרית והכוחנית. אחרי ששרדה את ההדחה בשבוע שעבר, המשיכה השבוע חודדה היא נותרה מבודדת משאר המתמודדים ומנודה חברתית, כאשר מוטי בעלה, הוא היחיד שתמך בה. לקראת סוף השידור נקראו בני הזוג חודדה לחדר "האח הגדול" שם התבשרו על הדחתה של מעיין. ההפקה החליטה שלא לשדר בשידור חי את קבלת ההודעה, אלא לאפשר לשניים לקבל את ההודעה באופן פרטי. מנחי התוכנית, ארז טל ואסי עזר, מסרו כי הדברים ישודרו במלואם בשידור הקרוב, ביום שלישי.

העונה השלישית של "האח הגדול", שעלתה לאוויר לפני כשבועיים, זוכה לרייטינג מרשים ולהצלחה מסחרית. פרק הבכורה, ששודר ב-15 בנובמבר, גרף רייטינג של 31.5%. 

יותר מעשרת אלפים מנויי yes וכ-15 אלף מנויי HOT רכשו את ערוץ הפרימיום במסגרתו מועברים שידורים חיים מהבית 24 שעות ביממה. בעונה הנוכחית נמכר הערוץ לפי חודשים, כשעבור כל חודש צפייה ישלמו הצופים 9.9 שקלים. העונה צפויה להימשך כ-100 יום, כך שבסך הכל בעבור העונה כולה ישלמו רוכשי הערוץ כ-30 שקל.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>