נובמבר במרכז המבקרים "השער לנגב"

השער לנגב
בואו לגלות את הפוטנציאל הגלום בנגב. מרכז המבקרים צילום: breeze creative

פרטים

מחיר: מבוגר 28 שקלים, ילד/סטודנט/גמלאי 20 שקלים עבור כניסה למרכז המבקרים

תנועת אור מזמינה משפחות ומטיילים להגיע לאירוע השער לנגב שיכלול הפעלות ילדים ולכל המשפחה: חשיפה למרכז המבקרים אשר מייצר חוויה אינטראקטיבית וטכנולוגית. האירועים יתקיימו במהלך חודש נובמבר, בימים ראשון עד חמישי. מרכז המבקרים יחשוף בפני הקהל את הנגב לאורך ההיסטוריה: סיפורי עבר, ההווה התוסס ומה צפוי בנגב בעתיד. השער לנגב הוא גם נקודת היציאה לכל הסיורים המתקיימים במקום.

» באר שבע - עכבר העיר
» איפה לישון בבאר שבע 

לוח הסיורים:

» סיור במרכז המבקרים - בין כותלי העיר העתיקה בבאר שבע, שוכן לו מרכז מבקרים שובה לב שיחשוף בפניכם את הנגב כמו שלא הכרתם דרך סרטונים אודות הפרחת השממה, סיפורים אישיים ואנימציות בעברית ובאנגלית.לצד הצגת ההיסטוריה העשירה והאפשרויות הרבות שהנגב מציע כיום, יזכה המבקר לקחת לידיו את מושכות התכנון ובאמצעות משחק אתגרי אינטראקטיבי יתכנן את עתיד הנגב במספר רבדים הכוללים חינוך, תשתיות, תרבות וכו'.  "השער לנגב" הינו מרכז מבקרים המיועד לכל הגילאים: משפחות ותיירים כאחד שייחשפו להיסטורית הנגב, מסע התפתחותו ועוצמתו כיום- עם פנים אל העתיד. שעות הפעילות: 09:00-16:00.

» כנפיים - לרגל 100 שנים לכיבוש באר שבע יתקיים סיור ייחודי, שיציג את כיבוש באר שבע במלחמת העולם הראשונה. הסיור יעבור באתרים היסטוריים, אך גם יאיר את ההווה הבאר שבעי ואת השינויים שהעיר עוברת. הסיור רגלי ואורכו כ - 3.5 שעות. שעות הפעילות: 09:00-16:00.

» חפש את המטמון בעיר העתיקה - פעילות לכל המשפחה, שתכלול מסע אינטראקטיבי במרכז המבקרים בו יגלו את הנגב המתחדש. המשתתפים יצאו בעקבות כתבי חידה וחיפוש אחר המטמון הנעלם ברחובות העיר. הפעילות כוללת סיור רגלי בעיר העתיקה בשילוב סיפורים מרתקים, מרגשים ומצחיקים. ניתן לתאם פעילות נפרדת לבני נוער בגילאי 14-18. יינתן מחיר מיוחד לקבוצות בהתאם לגודל הקבוצה. שעות הפעילות: 17:00-20:00.

» סיור היכרות לסטודנטים בנגב - לנגב היסטוריה עשירה בסיפורים ודמויות צבעוניות, אך עתידו של הנגב מרתק אולי יותר מעברו. הוא נמצא כיום בתהליך פיתוח מואץ בכל התחומים: תעסוקה, דיור, תרבות. ביום זה יקבלו המשתתפים טעימה מייחודו של הנגב דרך סיפורים היסטוריים ומודרניים, נופים, טעמים וסיפורים אישיים. שעות הפעילות: 09:00-17:00.

» סיור היכרות לסטודנטים בבאר שבע - הזדמנות להכיר את העיר באר שבע, דרך טעימה מאזורים שונים בעיר (רחוק מהאוניברסיטה), כך שבתחילת השנה - כבר יכירו היטב הסטודנטים את העיר. שעות הפעילות: 09:00-17:00.

» 100 שנים לכיבוש העיר -  להקרב על באר שבע כנקודת מפנה במלחמת העולם הראשונה שאיפשר את כיבוש הארץ כולה ושחרורה מעול השלטון העותמני. איך מתגברים על מכשולים? איך למרות הצבא החזק ששולט פה מצליחים בעורמה, בעיקשות ויצירתיות לשחרר את באר שבע וישראל כולה? שעות הפעילות: 09:00-20:00.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>