הרצאות בטוקהאוס: נובמבר 2017

למועדי המופעים
תמונה שצולצה בקוריאה - אישה בתחנת מטרו
לא יורדת מהכותרות. קוריאה צילום: moshe shai \ משה שי

פרטים

מחיר: מחירים משתנים

טוקהאוס - בית להרצאות בפורמטים שונים בשילוב בר ומסעדה ביריד המזרח-נמל תל אביב. מדובר במקום של תוכן ועניינים – בית לתרבות ה"טוק" שכובשת את העולם, עם תוכן שמוגש על ידי אנשים חכמים ומרתקים מכל תחום אפשרי, לצד אלכוהול ואווירה חמה. המקום מציע בכל חודש תכנית עשירה במגוון פורמטים – הרצאות, סדרות, ראיונות, תכניות אירוח, אירועים רבי משתתפים וערבי הרצאות קצרות בסגנון TED; בתחומי תרבות, מדע, פסיכולוגיה, פילוסופיה, טכנולוגיה, היסטוריה ועוד.

מומלץ להזמין כרטיסים מראש דרך האתר או דרך המוקד בטלפון 6119*. להזמנת אירועים סגורים ובירורים נוספים: 03-5545500 או talkhousetlv@gmail.com.

» לרכישת כרטיסים ומידע נוסף

טעימה ממה שמחכה לכם החודש. בהמשך העמוד תופיע רשימת כל האירועים לחודש נובמבר:

» משה שי - צפון קוריאה: מסע מצולם אל תוך המדינה המסוגרת בעולם - משה שי הוא צלם עיתונות וצלם גיאוגרפי למעלה מ-35 שנה שעבד עם המגזינים המובילים בארץ ובעולם, מדריך טיולים ומרצה. בהרצאתו נקבל הצצה ועדות נדירה אל תוך המדינה המסתורית והמסוכנת שלא יורדת מהכותרות. מה באמת קורה בצפון קוריאה? כיצד נראים חייהם של תושבי המדינה הדיקטטורית הסגורה למערב? כיצד מתנהלים החיים במדינה שבה השליט ידוע כאכזר ובלתי צפוי?
מתי: שלישי, ה-7 בנובמבר, 21:00
כמה: 38-55 שקלים    

» פרופ' דפנה יואל – מוח נשי ומוח גברי – אין דבר כזה - יואל היא חוקרת ישראלית העוסקת בחקר המוח. בהרצאתה נדון בשאלה האם גברים ונשים שונים באופן מהותי. מיתוס ההבדלים בין המינים לובש ופושט צורה, ומושפע בין היתר מהידע המדעי באותה תקופה. כעת, שש שנים לאחר שהעלתה לראשונה את ההשערה כי מדובר בתיאוריה שאיננה נכונה, פרופ' דפנה יואל מגיעה לטוקהאוס לספר על המחקרים האחרונים המנפצים את האמונה הרווחת שנשים מנגה וגברים ממאדים בגלל שלאלה מוח נשי ולאלו מוח גברי.
מתי: חמישי, ה-9 בנובמבר, 21:00
כמה: 45-70 שקלים    

פורטרט של פרופ' דפנה יואל
נגה, מאדים, או אולי מארס? פרופ' דפנה יואל צילום: שלומי יוסף

» יואב קוטנר - 4 שנים בלי אריק קוטנר, מעריץ וחבר של איינשטיין, במפגש יוצא דופן על סיפורו האישי של הזמר שהוא גם סיפורה של המוסיקה הישראלית. בהרצאה יציג קוטנר קליפים נדירים של הלהיטים המוכרים, סיפורים אישיים על אריק ועל שיתופי הפעולה שלו עם שמוליק קראוס, שלום חנוך, מיקי גבריאלוב, שם טוב לוי, יוני רכטר ויצחק קלפטר, כולל צילומי ראיונות עם איינשטיין שלא פורסמו מעולם.
מתי: שבת, ה-18 בנובמבר, 21:00
כמה: 65-75 שקלים   

» ד"ר עינת גלזר - ההגיון שברגש – על הקשר שבין אינטליגנציה רגשית להצלחה בחיים הפסיכולוגית הארגונית ד"ר עינת גלזר בהרצאה על היכולת המכריעה שיש לאינטליגנציה רגשית, על הצלחה בתחומים שונים בחיים. בהרצאה משעשעת ומלאת תובנות נבין מהי אינטליגנציה רגשית ומהם מקורותיה, וניתן כלים מעשיים לגיוס מוטיבציה וחשיבה חיובית, ולהתמודדות טובה במצבי לחץ, תסכול וכעס.
מתי: שלישי, ה-21 בנובמבר, 21:00
כמה: 65-75 שקלים   

» עמרי אסנהיים - תעלומת האלמן הכפול - אסנהיים הוא כתב התכנית "עובדה", מחבר רב המכר "לתפוס רוצח", בהרצאה מיוחדת על המסע בעקבות שמעון קופר - האלמן הכפול, רוצח שתי נשותיו. סיפור על תחושת בטן וסקרנות שהובילו להרשעת רוצח שתי נשותיו. הרצאה שהיא סיפור על הטלת ספק, על חתירה לצדק בכל מחיר, ועל נשים שהיו מוכנות לעשות הכל בשביל אהבה. 
מתי: ראשון ה-26 בנובמבר, 21:00
כמה: 48-70 שקלים 

» פרופ' יוסי יסעור - הגיון ורגש בקבלת החלטות - פרופ' יוסי יסעור הוא בעל תואר דוקטור בתורת ההחלטות של ביה"ס למנהל עסקים באוניברסיטת הרווארד בארה"ב, מרצה לתורת ההחלטות ולמנהל עסקים במרכז האקדמי רופין. הוא ידון על קבלת החלטות: בכל יום אנו מקבלים אינספור החלטות בנושאים שונים ומשונים, חלק אנו מרגישים שביצענו כהלכה וחלק אחר מותיר אותנו בתחושה של החמצה ופספוס. התהליך שמוביל אותנו לקבלת החלטות מוצלחת הוא מורכב ומסתורי ומעורבים ביחד היגיון ורגש, חרטה ואכזבה, שליטה עצמית, סיכויים וסיכונים.
מתי: שלישי, ה-28 בנובמבר, 21:00
כמה: 60-70 שקלים 

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>