סיורים מודרכים במוזיאון הישראלי - מרכז יצחק רבין

המוזיאון הישראלי - מרכז יצחק רבין
צילום: מבטים אלה ליטוס

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, אחר מחיר: המוזיאון מותאם לביקורי בודדים ולסיורי קבוצות (20 איש ומעלה). לתיאום ביקור מראש 4585*

המוזיאון הישראלי - מרכז יצחק רבין פורש בפני המבקרים את סיפורה של המדינה והחברה בישראל, במקביל לסיפור חייו של יצחק רבין  כפספס ייחודי ומרתק. עושר התצוגה והיריעה רחבת ההיקף הופכים את המוזיאון לספר היסטוריה חי ונושם, שהמבקרים מתהלכים בו בבין רגעי השיא והמשבר על מנת להיזכר ברגעים מרגשים בהיסטוריה של מדינת ישראל. המוזיאון מציע הטבה מיוחדת וביקור במוזיאון בתערוכה "6 ימים 50 שנה". משך הסיור במוזיאון הוא כשעה וחצי, וכולל אוזניות שמע במגוון שפות. שעות הפעילויות של המוזיאון הן בימים ראשון, שני ורביעי בין השעות 09:00-17:00, ביום שלישי וחמישי בין השעות 09:00-19:00 ובשישי בין השעות 09:00-14:00. 

המוזיאון מותאם לביקורי בודדים ולסיורי קבוצות (20 איש ומעלה), ניתן להזמין סיורים מודרכים (סיור עצמאי שכולל אזניות שמע). יש לתאם את הביקורים מראש באמצעות מרכז ההזמנות -4585*. המוזיאון מתאים לגילאי 10 ומעלה.

» מדור ילדים - עכבר העיר
» כל מה שקורה בתל אביב
» אטרקציות לילדים בדרום

הפעילות במוזיאון הישראלי מוקדשת להנצחת זכרו ופועלו של יצחק רבין עבור מדינה ישראל והחברה הישראלית. במקביל לסיפור התקומה הלאומי מוצג במוזיאון סיפורו האישי של רבין כראש הממשלה. המוזיאון, שתכניו נקבעו ונכתבו בפיקוחה של כלת פרס ישראל, הפרופסור אניטה שפירא, מציג באמצעים חדשניים אירועים בולטים ותהליכי מפתח שחלו בין השנים 1922-1995.

בכל חדרי התצוגה מוקדש מקום גם לתיאור אירועי מחלוקת בחברה הישראלית זאת על מנת להבליט את יכולתה למצוא, בכל פעם מחדש, את המאחד והמשותף. נוסף על הרובד האישי והרובד הלאומי, מבליט המוזיאון רובד אוניברסאלי, באמצעות סרגל זמן של אירועים מרחבי העולם, הממקם את ההתפתחויות המקומיות בתוך הקשר ומעניק להן פרספקטיבה. עושרה של התצוגה והיריעה ההיסטורית רחבת ההיקף הופכות את המוזיאון לספר היסטוריה חי ומרגש, שהמבקרים מתהלכים בתוכו ופוגשים ברגעי השיא בהיסטוריה הישראלית, בהישגיה הגדולים של המדינה כמו גם ברגעי משבר, הממחישים את הצורך החיוני בהידברות בין כל הקבוצות המרכיבות אותה.

המוזיאון הישראלי - מרכז יצחק רבין
צילום: מבטים אלה ליטוס

המוזיאון מותאם לביקורי בודדים ולסיורי קבוצות (20 איש ומעלה). ניתן להזמין סיורים מודרכים. המוזיאון מתאים לגילאי 10 ומעלה.לתיאום ביקור מראש 4585* מחנכים לסובלנות ויצירת מכנה משותף. המוזיאון הישראלי (צילום:מבטים אלה ליטוס)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>