אמנים במושבה - פרדס חנה כרכור 2017

אמנים במושבה, פרדס חנה כרכור, אנשים רוכשים חפצים בדוכן
לפתוח את ראש השנה בסטייל. אמנים במושבה צילום: אביב קרוט

פרטים

ז'אנר: אמנות, אמנות ישראלית גילאים: כל המשפחה

יריד "אמנים במושבה" יתקיים השנה בימים חמישי-שבת, בתאריכים 14-16 בספטמבר. באירוע ישתתפו כ-70 אמנים שיציגו את מגוון סוגי האמנויות בשבעה מתחמים מרוכזים ברחבי המושבה פרדס חנה כרכור. השנה בכל מתחם תתקיים פעילות ייחודית חינם לקהל הרחב המשלבת בין האמנות לחיי היום יום בנושאי עיצוב קולינריה ובריאות וכן יוצע מגוון רחב של סדנאות יצירה וסדנאות אמן לכל המשפחה (חלקן בתשלום). בנוסף, בכל המתחמים יופעלו דוכני אוכל אותנטיים ומגוונים. 

» עכבר סופ"ש - ההמלצות שלנו לסוף השבוע
» מה עושים היום? - לוח אירועים

הפעילויות הייחודיות ביריד ללא תשלום:  

» "גרפיטי ART סלבריישן" - מתחם הידית פותח שעריו לאמני גרפיטי צעירים. באירוע יציירו חמישה אמני גרפיטי על קיר חיצוני גדול של מפעל "הידית" המיתולוגי.  את האירוע ילווה D.J איתי מונסה. מתחם הידית, יום חמישי, 17:00-21:00. 

» סדנת בישול אוכל טבעוני - מנות טבעוניות מיוחדות, טעימות, עשירות ואלגנטיות לארוחת ערב החג שתעביר המומחית נווית שטראוס. כניסה חופשית. מתחם הקטיף, יום חמישי, 19:30-20:30. 

» מפגש של אלכוהול, בריאות ואומנות - הרצאה עם המטפלת בתזונה טבעית - טל מנחם. הרצאה קלילה וטעימה ביותר באווירה של פאב בפרדסים. מתחם הבוסתן של סבא יוסי, יום חמישי, 20:30. 

» "עיצוב זמין לכולם" - ליאת ניר בלזר משפרת את המצב הקיים ומשדרגת לכם את החלל. ליאת העוסקת בתכנון, עיצוב והלבשת בתים ודירות קרוב ל-15 שנה תציג את האני מאמין שלה ותיתן נקודות למחשבה בנושא עיצוב שיתאימו לכל חלל באשר הוא. מתחם שגיתא, יום שישי, 11:00.

» "איך עושים אוכל פראי?" - סדנת בישול עם אורית ברום. ללמוד לבשל ללא מתכונים וללא כמויות. עבודה עם אש ומים - יוגשו טעימות חינמיות לקהל בכלים של האמן מייקל מינקוף. מתחם המפגש השלישי, שבת, 17:00-19:00.

שעות פתיחת המתחמים - יום חמישי: 22:00 - 16:00, יום שישי: 17:00– 10:00, יום שבת: 20:00- 10:00

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>