פסטיבל הליצנים בנתניה - קיץ 2017

ליצן
צילום: © Bowie15 | Dreamstime

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, פסטיבל

פסטיבל הליצנים בנתניה יתקיים בימים שלישי ה-15 באוגוסט וחמישי ה-17 באוגוסט, בין השעות 19:30-22:30 ברחבי העיר נתניה. במסגרת פסטיבל הליצנים בנתניה שמתקיים זו השנה הרביעית יתקיימו בימים רביעי ה-16 באוגוסט עד חמישי ה-17 באוגוסט עשרות מופעי ליצנות בכיכר העצמאות: הפקות מקור ובכורה במיוחד עבור הפסטיבל בהיכל התרבות (בתשלום) ובכיכר העיר (בכניסה חופשית). בנוסף לביקור של שלושה אומנים מובילים שיגיעו מצרפת, בלגיה וקנדה. זאת לצד מופעי רחוב ושילובים מיוחדים של מוזיקה, מחול, תיאטרון ואומנות - לכל המשפחה.

» החופש הגדול - קיץ 2017 - מדריך האירועים המלא
» אירועי הקיץ מומלצים לילדים
» סרטי קיץ מומלצים לילדים
» חופים מומלצים לכל המשפחה
» בריכות שחייה מומלצות לילדים
» המדריך המלא לפארקי המים
 

פירוט מופעי פסטיבל הליצנים בנתניה שיתקיימו בהיכל התרבות:

» עליסה והקרקס הישן - מופע בבכורה בפסטיבל. הצגת ליצנים לכל המשפחה. עליסה מקבלת ליום ההולדת שתי מתנות: סמארטפון, וקופסה עם ליצנים ומשחקים "של פעם". כאשר היא מביעה חוסר עניין בקופסת המשחקים, מתערבים הליצנים מהקופסה בחייה, מקלקלים לה את הסמארטפון – ומחיים בפניה את העולם המופלא של הקרקס. 
מתי: שלישי ה-15 באוגוסט עד חמישי ה-17 באוגוסט, 10:00
איפה: היכל התרבות

» חשמל באוויר - מופע בבכורה בפסטיבל. סיפורם של אח ואחות המתכננים מסיבת יום הולדת הפתעה אחד לשנייה. שפתאום כבה החשמל, הם יוצאים למסע קסום ומיוחד לחיפוש מקורות חשמל חלופיים כדי להצליח לקיים את המסיבה בזמן.
מתי: שלישי ה-15 באוגוסט עד חמישי ה-17 באוגוסט, 12:30
איפה: היכל התרבות

» מורגנה - מופע בבכורה בפסטיבל. מופע ליצנות פיזי ואבסורדי המספר על מעלליה של מורגנה, קשישה תזזיתית ועקשנית. דמיונה המפותח מאפשר לה לשרוד את יומה, ומוביל אותה לעבר מחוזות רחוקים של פנטזיה.
מתי: שלישי ה-15 באוגוסט עד חמישי ה-17 באוגוסט, 22:00
איפה: היכל התרבות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>