שבת תרבות ברמת-גן - יולי 2017

ננסי ברנדס
שבת של כיף ברמת גן. ננסי ברנדס צילום: עופר וקנין

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, אחר מחיר: 10 שקלים

עיריית רמת-גן מזמינה את תושבי העיר ליהנות משבתות תרבות מגוונות בתיאטרון רמת גן ובעלות של 10 שקלים בלבד. מדי שבת בחודש יולי 2017, בין השעות 11:00-12:30, יתקיימו מפגשים מרתקים עם הוגים, פוליטיקאים לשעבר, פרופסורים ואנשי תרבות

» כל מה שקורה ברמת-גן
» כל המוזיאונים ברמת-גן

לוח אירועים

» שבת אקטואליה בהנחיית אבי בטלהיים - בהשתתפות: ח"כ אמיר אוחנה (ליכוד), פרופ' מיכאל בר זהר, היסטוריון וסופר שידון על ספרו החדש: "החודש הארוך ביותר", לציון 50 שנה למלחמת ששת הימים. רוני סומק, משורר ומחנך לרגל צאת ספרו החדש: "נקמת הילד המגמגם". משה צורף, צייר, תושב רמת־גן וסיפור חייו המרתק כאסיר ציון ותושב מעברה. בנוסף, יתארחו תלמידי המרכז החדש למוזיקה של רמת-גן ויציגו קטעי נגינה
מתי: שבת, ה-8 ביולי

» שבת סיפור עם יוסי אלפי - הפעם יעסוק המפגש בסיפורים של מדריכי טיולים,   בהשתתפות מתי דוד, חיים קוזניץ, איילת אידלברג ואייל ברוש. לשם מה יצאנו לטייל? מה יותר גדול - הסיפור או הטיול? אנחנו יוצאים לטיול וחוזרים עם סיפור אחד לפחות. בואו לשמוע מה יש למדריכים להגיד.
מתי: שבת, ה-15 ביולי

» שבת תרבות קונצרט - במסגרת הקונצרט ינוגנו דואטים מיצירות רוסיני, פוצ'יני, ביזה, גונו, לגראופנבך, צ'איקובסקי, רחמנינוב ורומנסים רוסים.
מתי: שבת, ה-22 ביולי

» שבת הומור בהנחיית ננסי ברנדס - באירוע ישתתפו גם אלה לביא - זמרת מבית הספר 'רימון', דב נבון - שחקן הבימה, ענבל לוי - נומרולוגית ועוד.
מתי: שבת, ה-29 ביולי

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: תיאטרון רמת גן 03-5782554

 

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>