סיורים רגליים לכל המשפחה באילת

חוף הים באילת
צילום: עופר וקנין

פרטים

ז'אנר: סיורים והרצאות, סיורי קבוצות מחיר: ללא תשלום

לשכת התיירות אילת מזמינה את הקהל הרחב להצטרף לסיורים רגליים ומהנים ללא תשלום. הסיורים יתחילו ב-16 בינואר 2017 וימשכו עד לסיום העונה ב-31 במרץ. כל הפעילויות יועברו בשפה האנגלית.

» אילת - עכבר העיר
»
איפה יוצאים לבלות באילת?
» המסעדות הטובות באילת
» החופים השווים באילת

לוח סיורים

» טבע סובב אילת - סיור שיצא מאזור המלונות לכיוון צפון וימשיך לאורך שדות קיבוץ אילות. המשתתפים יכירו את הטבע הסובב את אילת, את החיה והצומח ואת הגיאולוגיה המיוחדת של האיזור. בנוסף, יסיירו המשתתפים בפארק הצפרות וישמעו הסברים על נדידת הציפורים. לסיום, יוכלו המשתתפים להמשיך לטיילבגן הבוטני (בתוספת תשלום) ולחזור עצמאית לעיר. רמת קושי בינונית, יש להצטייד בנעליים נוחות ובשני ליטרים של מים עבור כל משתתף.
מתי: מדי יום שני,  09:00-12:00
נקודת מפגש: אייס מול, הכניסה הצפונית

» הר צפחות ושמורת האלמוגים - מסלול הליכה למיטיבי לכת להר צפחות. המשתתפים ישמעו הסברים על המדבר, על החי והצומח ועל היווצרות ים סוף ושונית האלמוגים. סיום הסיור בשמורת הטבע אלמוגים (בתוספת תשלום). רמת קושי קשה, יש להצטייד בכובע, נעליים נוחות ושלוש ליטרים של מים לכל משתתף.
מתי: מדי יום שלישי, 09:00-13:00
נקודת מפגש: חוות הגמלים, נחל שלמה

» אילת - עבר הווה ועתיד - המשתתפים ישמעו על ההיסטוריה של אילת, על ההתיישבות האנושית באיזור בעבר ובהווה ועל מיקומה הגיאוגרפי הייחודי של אילת. כמו כן, יחשפו המבקרים לפרטים אודות מבצע "עובדה" לשחרור אילת ויבקרו במוזיאון ההיסטורי "אילת עירי" ובגלריית אמני העיר. רמת קושי קלה, יש להצטייד בכובע, נעליים נוחות ובקבוק מים.
מתי: מדי יום שישי, 09:30-11:30
נקודת מפגש: לשכת התיירות אילת, בית הגשר (הטיילת הצפונית)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>