קיץ 2017 במרכז המבקרים "השער לנגב"

השער לנגב
בואו לגלות את הפוטנציאל הגלום בנגב. מרכז המבקרים צילום: breeze creative

פרטים

מחיר: מבוגר 28 שקלים, ילד/סטודנט/גמלאי 20 שקלים עבור כניסה למרכז המבקרים

תנועת אור מזמינה משפחות ומטיילים להגיע לאירוע השער לנגב שיכלול הפעלות ילדים ולכל המשפחה: חשיפה למרכז המבקרים אשר מייצר חוויה אינטראקטיבית וטכנולוגית. האירועים יתקיימו במהלך חודש אוגוסט, בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 09:00-16:00 (בשעות הערב ובימי שישי בתיאום מראש). מרכז המבקרים יחשוף בפני הקהל את הנגב לאורך ההיסטוריה: סיפורי עבר, ההווה התוסס ומה צפוי בנגב בעתיד. השער לנגב הוא גם נקודת היציאה לכל הסיורים המתקיימים במקום.

» החופש הגדול - עכבר קיץ - המדריך השלם לאירועי קיץ
» באר שבע - עכבר העיר
» נגב של כוכבים: לילות מדבר 2017

» איפה לישון בבאר שבע 
» קיץ 2017 במתחם ישפרו פלאנט באר שבע

המרכז מציע גם סיורים ברחבי הנגב:

» פרשים ופרשיות - העבר של באר שבע: על אדמת העיר העתיקה הילכו אנשי צבא, גנרלים, סוחרים וראש ממשלה מצרי אחד. המרכז יחשוף את הסיפורים שעשו ועושים את באר שבע לעיר רווית היסטוריה ועתיד. משך הסיור כשעתיים.

» כנפיים - לרגל 100 שנים לכיבוש באר שבע יתקיים סיור ייחודי, שיציג את כיבוש באר שבע במלחמת העולם הראשונה. הסיור יעבור באתרים היסטוריים, אך גם יאיר את ההווה הבאר שבעי ואת השינויים שהעיר עוברת. הסיור רגלי ואורכו כ - 3.5 שעות.

» חפש את המטמון בעיר העתיקה - פעילות לכל המשפחה, שתכלול מסע אינטראקטיבי במרכז המבקרים בו יגלו את הנגב המתחדש. המשתתפים יצאו בעקבות כתבי חידה וחיפוש אחר המטמון הנעלם ברחובות העיר. הפעילות כוללת סיור רגלי בעיר העתיקה בשילוב סיפורים מרתקים, מרגשים ומצחיקים. ניתן לתאם פעילות נפרדת לבני נוער בגילאי 14-18. יינתן מחיר מיוחד לקבוצות בהתאם לגודל הקבוצה.

» סיור היכרות לסטודנטים חדשים בנגב - לנגב היסטוריה עשירה בסיפורים ודמויות צבעוניות, אך עתידו של הנגב מרתק אולי יותר מעברו. הוא נמצא כיום בתהליך פיתוח מואץ בכל התחומים: תעסוקה, דיור, תרבות. ביום זה יקבלו המשתתפים טעימה מייחודו של הנגב דרך סיפורים היסטוריים ומודרניים, נופים, טעמים וסיפורים אישיים.

» סיור היכרות לסטודנטים חדשים בבאר שבע - הזדמנות להכיר את העיר באר שבע, דרך טעימה מאזורים שונים בעיר (רחוק מהאוניברסיטה), כך שבתחילת השנה - כבר יכירו היטב הסטודנטים את העיר. 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>