קיץ 2017 ביקב הרי גליל

למועדי המופעים
מרכז המבקרים, הרי גליל
חוויה לכל המשפחה. מרכז המבקרים בהרי גליל צילום: עמית גרון

פרטים

קיץ של סיורים, טעימות יין למבוגרים, הפתעות לילדים ואתגר בריחה ביקב הרי גליל, יתקיימו לאורך חודשי הקיץ. המשתתפים ינסו לפצח את נוסחת ייצור היין הסודית: דמות וירטואלית של מבקר יין מפורסם יקבל את פניהם של המשפחות ויפתח להם שער בין מימדי, דרכו הם יעברו למסע בנבכי הזמן. במסע המשפחות יפגשו את הבוצרים ואת היינן של ממלכת היין שבידהם נמצאים רמזים לפיצוח הנוסחה. למשתתפים יהיו כ-60 דקות כדי לאתר את כל הרמזים שיביאו לפיצוחה של נוסחת היין העתיקה.

» החופש הגדול - קיץ 2017 - מדריך האירועים המלא
» אירועי הקיץ מומלצים לילדים
» סרטי קיץ מומלצים לילדים
» חופים מומלצים לכל המשפחה

בנוסף, ישנה אופציה לסיור ביקב הכולל טעימות יין: המשפחות מוזמנות לסיור מהנה לימי הקיץ במרכז המבקרים הממוזג, וליהנות ממרחבים, נופים, יין משובח ואווירה טובה. טיול ולמידה על פעילות היקב ותהליך ייצור היין. המבוגרים יהנו מטעימת יינות משובחים, הילדים מתירוש ענבים, והקטנים יכינו עבודות יצירה מעולם הכרם והיין. את הביקור ניתן לסיים עם ארוחה קלילה במרכז המבקרים אל מול הנוף הגלילי עוצר הנשימה, יחד עם מגוון גבינות מקומויות ולחמים. במרכז המבקרים נמצאת חנות היקב בה מבחר יינות ייחודיים ואביזרי יין מקצועיים.

» אתגר הבריחה של היקב יתקיים בין התאריכים: 1.8-31.10. עלות: 50 שקלים למשפחה (עד 6 משתתפים). הסיורים מתקיימים לאורך כל השנה: עלות: 20 שקלים למבוגר, 18 שקלים לגמלאי, 17 שקלים לילד. השתתפות בפעילות ובסיורים בתיאום מראש בלבד: בטלפון 04-6868748. שעות פעילות בקיץ: ימים א'-ה' 09:00-17:00, יום ו' 09:00-16:00. מרכז המבקרים סגור בשבתות ובחגים.

 

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>