אירועי יולי 2017 בטוקהאוס

למועדי המופעים
איתי אנגל
חודש של הרצאות. איתי אנגל צילום: "עובדה" שידורי קשת

פרטים

מחיר: מחירים משתנים

טוקהאוס - בית להרצאות בפורמטים שונים בשילוב בר ומסעדה בנמל תל אביב. המקום מקיים באופן קבוע מפגשים ושיחות בסגנון "talks" עכשוויים בעולם, כמו TED, פאצ'ה קוצ'ה, "מדע על הבר", קתדרה, אסכולות ועוד.

» לרכישת כרטיסים ומידע נוסף

יולי 2017 בטוקהאוס - לוח אירועים

» יואב קוטנר: אריק איינשטיין משנה את העולם – השדרן הוותיק יואב קוטנר יספר לקלה המאזינים את סיפורו האישי של אריק אינשטיין, החל מימי הלהקה הצבאית, דרך "החלונות הגבוהים" ועד למהפכת הרוק הישראלית. ההרצאה תכלול קליפים נדירים של הלהיטים המוכרים וצילומי ראיונות שמעולם לא פורסמו.
מתי: שבת, ה-1 ביולי, 21:00
כמה: 75 שקלים    

» סטיבן פולדר - עֵרוּת בחיי היום יום - ד"ר פולדר הוא ממובילי התרגול הבודהיסטי בישראל ומייסד עמותת "תובנה". בשני העשורים האחרונים לימד ד"ר פולדר את תורת הלימוד הבודהיסטיות והמטידציה בפניה אלפי אנשים. בהרצאה ילמד הקהל על הדרכים שמציעה התורה הבודהיסטית להתמודדות מצבי לחץ, מתח, קבלת החלטות ואפילו הזדקנות.
מתי: יום שני, ה-3 ביולי, 21:00
כמה: 50 שקלים

» ד"ר שמעון אזולאי – הפילוסופיה של המיניות – כשאתיקה פוגשת סקס – הפילוסוף והמרצה בחוג לפילוסופיה של האוניברסיטה העברית בסדרת מפגשים על מקומה של המיניות בחיינו ובשיח הציבורי. במסגרת הסדרה יפרט ד"ר אזולאי על כמה מהסוגיות המרכזיות הנוגעות למיניות ולקשר שבינה ובין אתיקה. המפגש הראשון בסדרה יעסוק ב מחשבות על הגוף המשתוקק  ובשאלה איך ומתי נולדה המיניות האסורה? 
מתי: יום שלישי, ה-4 ביולי, 21:00
כמה: 65 שקלים למפגש, 140 שקלים לסדרה כולה

» הסיפורים של מרסל - מרסל מוסרי מספרת על תחנות חייה ועל הדרך הקשה אל ההצלחה הגדולה. המקרר שלה היה ריק, החשבונות לא שולמו, אך הסופרת המשיכה בדרכה אל החלום. ההרצאה מתובלת בעצות לכותבים מתחילים, בצחוק ובהומור האופייני למוסרי.
מתי: יום חמישי, ה-6 ביולי בשעה 21:00
כמה: יחיד - 55 שקלים, זוגי - 95 שקלים

» ד"ר דורון לוריא - זיופים באמנות – ד"ר לורון לוריא הוא אוצר לאמנות ורסטורטור ראשי במוזיאון תל אביב לאמנות. בהרצאתו יספר ד"ר לוריא  על עידן הזיופים בו אנו חיים, ויתאר מהו בדיוק זיוף וכיצד מגלים זיופים. במסגרת ההרצאה יחשף הקהל לגדולי המזייפים של המאה ה-20 ולסיפורים של יצירות האמנות המזוייפות של גדולי האמנים, ובהם דה וינצ'י, רמברנדט, ואן גוך ופיקאסו.
מתי: יום שישי, ה-7 ביולי בשעה 14:00
כמה: 65 שקלים

» קומיקזה – מופע אלתורים קומי והפעם על הורות - רונן הרשקוביץ, אבי גרייניק ואיציק לילך מגיעים לטוקהאוס עם מופע בידור מאולתר המבוסס על הקונספט של תכנית הטלוויזיה המצליחה "של מי השורה הזו". מופע מערכונים מאולתרים ושירים, המבוססים על יכולות האלתור של המשתתפים בו, קומיקאים מהשורה הראשונה. מופע המאולתר כולו אל מול עיניי הצופים ובהשתתפותם, הלוקח כל נתון מהקהל והופך אותו תוך שניות, ולנגד עיניכם למערכון מבריק ומצחיק. אתם מחליטים מה יקרה, מאתגרים את השחקנים, קובעים את מקומות ההתרחשות ואת מאפייני הדמויות וגם יכולים למצוא את עצמכם על הבמה.
מתי: יום ראשון, ה-9 ביולי, 21:00
כמה: 90 שקלים

» כל התמונה כולה: האמן עדי נס על יצירתו - אחד מהצלמים הבולטים ומובילים בישראל יגיע להרצאה מרתקת בטוקהאוס, במהלכה יחשוף את השראתו ואת יכולותיו להיעזר בזיכרון הקולקטיבי הישראלי ביצירותיו. ההרצאה תלווה במצגת עם יצירותיו הגדולות של נס, והאחרון יספר בהרבה על סדרות התצלומים השונה שיצר במהלך השנים. נס זכור בעיקר בשל עבודתו "הסעודה האחרונה", שגם היא חלק מתערוכת הקבע שלו במוזיאון ישראל לאמנות.
מתי: יום שני, ה-10 ביולי בשעה 21:00
כמה: 60 שקלים

» הפסיכולוגית שירלי יובל-יאיר - לחשוב טוב - כיום הפסיכולוגיה החיובית משמשת כתרופה מונעת לדיכאון ולמשברים של המחר. שירלי יובל יאיר, בעלת M.A בפסיכולוגיה קלינית ומטפלת ומנחת סדנאות, תספר על המרכיבים הבסיסיים הדרושים לנו כדי להיות יותר מאושרים. במסגרת ההרצאה יקבל הקהל את הכלים הדרושים על מנת לממש את הפוטנציאל המלא שלהם ולחיות חיים שיש בהם תחושת מימוש וסיפוק. 
מתי: יום שלישי, ה-11 ביולי, 21:00
כמה: יחיד - 50 שקלים, זוגי - 95 שקלים

הארוחה האחרונה  - צילום
צילומים בלתי נשכחים. "הסעודה האחרונה" צילום: עדי נס

» ד"ר דניאל נווה - מה ניתן ללמוד על חינוך ילדנו מאנשי הניאקה מיערות הגשם של הודו? - המרצה בחוג לאנתרופולוגיה באוניברסיטת בר-אילן ובאוניברסיטת תל אביב יעניק מבט חדש וסוחף אודות ילדות והורות. הקהל ילמד על הדרך הייחודית בה ילדים גדולים בחברות של ציידים-לקטים וכיצד דרך זאת יכולה לשמש לנו מראה לאופן בו גדלים הילדים בישראל. בנוסף, יתאר דניאל נווה את סיפורו המרתק מהשנה שבה חי עם אנשים הניאקה ביערות דרום הודו ואת אשר למד ממסע זה.
מתי: יום רביעי, ה-12 ביולי, 21:00
כמה: 60 שקלים

» הסופר מאיר שלו: סיפור אהבה עם השפה העברית – הרצאה של הסופר, העיתונאי, הפובליציסט והתסריטאי מאיר שלו על הרומן הממושך שלו עם השפה העברית. שלו מרבה להשתמש בשפה העברית בכתיבתו למבוגרים ולילדים, ולקהל הוא יספר על הביטויים העבריים המיוחדים של משפחתו ועל הקשר בין קינת דוד ומדור הספורט של העיתון ידיעות אחרונות.
מתי: יום שישי, ה-14 ביולי, 14:00
כמה: 78 שקלים

מאיר שלו
עברית ייחודית. מאיר שלו צילום: נדיה לנדאו

» איתי אנגל - מפגש ייחודי - מאחורי הקלעים של כתב באזורי מלחמה – העיתונאי איתי אנגל במפגש מיוחד, בו יחשוף את הסיפורים שמאחורי הקלעים בעבודתו באיזורי המלחמה השונים של העולם. אנגל, שתיעד וסיקר את הקרבות בסוריה, עיראק, אפגניסטן, לבנון, קוסבו, בוסניה, רואנדה וקונגו יחשוף כיצד הוא מצליח לתפקד בין ג'יהדיסטים סונים, שיעים וטאליבנים. במסגרת ההרצאה יתאר אנגל את הקשיים, הפחד והאלתורים שנובעים מעבודתו העיתונאית.
מתי: שבת, ה-15 ביולי, 21:00
כמה: 70 שקלים

» חן מילר: אין אדם שלא, יש אדם שכן – חן מילר הייתה תלמידת החינוך המיוחד שהפכה עם השנים למתפתחת של תפיסת חינוך מיוחדת ומרצה מבוקשת בעולם. ההרצאה של מילר מעורר השראה ופורסת את סיפור חייה תוך פירוט תפיסת עולמה האמיצה. הקהל יאזין לסיפורה המעניין וילמד על ניפוץ תקרת הזכוכית, קבלת השונה וכמובן שגם הקבלה העצמית.
מתי: יום ראשון, ה-16 ביולי, 21:00
כמה: 60 שקלים

» מעיין אדם: מיומנה של דוברת בפוליטיקה הישראלית – מעיין אדם, שפרצה לתודעה כדוברת השרה מירי רגב וכמשתתפת בתוכנית הטלוויזיה "הישרדות", תחשוף את הקהל למאחורי הקלעים של הפוליטיקה הישראלית, מעיניה של דוברת. אדם גדלה בפריפריה, סולקה מהבית בגיל 17 ופילסה את דרכה לחטיבת דובר צה"ל היוקרתית. לאחר מכן כיהנה כדוברת של שר הביטחון לשעבר  שאול מופז, ו של שר העליה והקליטה זאב אלקין.
מתי: יום שני, ה-17 ביולי, 21:00
כמה: 55 שקלים

מעיין אדם
חושפת את מאחורי הקלעים. מעיין אדם צילום: יונתן בלום

» ד"ר שמעון אזולאי – הפילוסופיה של המיניות – כשאתיקה פוגשת סקס – הפילוסוף והמרצה בחוג לפילוסופיה של האוניברסיטה העברית בסדרת מפגשים על מקומה של המיניות בחיינו ובשיח הציבורי. במסגרת הסדרה יפרט ד"ר אזולאי על כמה מהסוגיות המרכזיות הנוגעות למיניות ולקשר שבינה ובין אתיקה. המפגש השני בסדרה יעסוק במחשבות על הנפש המשתוקקת ועל העולם שבין פנטזיה לפורנוגרפיה.
מתי: יום שלישי, ה-18 ביולי, 21:00
כמה: 65 שקלים למפגש, 140 שקלים לסדרה כולה

» נפתלי הילגר: אין כניסה לישראלים – שלושה מסעות למדינות מוסלמיות – חוקר התרבויות והצלם המגזין "מסע אחר" נפתלי הינגר הוא חלוץ במסעות צילום למקומות להם מרבים מאיתנו אין גישה. המפגש הראשון בסדרת המפגשים, "לוב ודובאי: איפה הכסף?" יסחף את הקהל למסע אל שתי מדינות מרתקות. הראשונה היא נסיכות הנפט הקטנה שהפכה למעצמה עסקית, והשנייה עם מדינה משוסעת המנסה להשתקם מבזבוז יתר של משאביה. הקהל "יבקר" ביחד עם הילגר באתרים היהודיים בטריפולי ויסייר בלב ליבו של מדבר סהרה, דרך כפרים מסתוריים ותרבויות עתיקות.
מתי: יום רביעי, ה-19 ביולי, 21:00
כמה: 65 שקלים

איתי אנגל
הרצאה מרתקת על המזרח התיכון. איתי אנגל צילום: זיו קורן

» MYQuiz – הטוקהאוס מארח ערב על פי מסורת הפאב קוויז הבריטי. במהלך הערב יתקיים משחק טריוויה קבוצתי המבוסס על שאלות ידע כללי וחידות היגיון. המצטרפים מתבקשים ליצור קבוצות של שישה חברים (אין חובה לרכוש כרטיסים כקבוצה אחת) ולענות יחדיו על חידות בשלל נושאים שונים. ניתן להזמין אוכל ושתייה במהלך הערב.
מתי: יום חמישי, ה-20 ביולי, 20:30
כמה: 40 שקלים

» יהורם גאון: עוד אני פוסע - סיפור חיי – האוטוביוגרפיה האינטימית של יהורם גאון "עוד אני פוסע – סיפור חיי", מציגה את סיפורו של אחד הזמרים האהובים בתולדות ישראל. בערב מיוחד בטוקהאוס יפגשו יהורם גאון ואיש התקשורת שי פלד, אשר ראיין את הזמר מכל זווית אפשרית. השניים ידונו בנקודות השיא בחיי של גאון, החל מילדותו, דרך הפריצה הגדולה ועד לימינו אנו.
מתי: יום שישי, ה-21 ביולי, 14:00
כמה: 85 שקלים

» יוסי צברי בסטנדאפ קווירי חושני - במופעו המצחיק לא מפחד צברי לגעת ולדון בנושאים שאחרים מנסים לטאטא מתחת לשטיח. בין היתר יעסוק המופע בקריירה של צברי ובנטיותיו המיניות. מופעו הבוטה והמצחיק של צברי מעורר חושים ומחשבה ועתיד לשבור סטריאוטיפים רבים.
מתי: יום שישי, ה-21 ביולי, 22:00
כמה: 53 שקלים

» יורם טהרלב – איזו מדינה – שיריו העוקצניים והמפתיעים של יורם טהרלב מלווים אותנו כבר כחצי יובל. במופע משעשע וקצבי יסכם הפזמונאי 69 שנים למדינת ישראל, דרך סיפורים מצחיקים על היסטוריה, פוליטיקה וכל אשר עברנו כאן בעשורים האחרונים.
מתי: שבת, ה-22 ביולי, 21:00
כמה: 80 שקלים

תמונה שצילם נפתלי הילגר בלבנון
מסעות מרתקים. לבנון צילום: נפתלי הילגר

» הסקסולוגית גילה ברונר: טכנו-סקסואליים – על סקס בעידן של טכנולוגיות המגע – גילה ברונר היא סקסולוגית בריכה מוסמכת, מנהלת השרות הסקסולוגי בבית החולים שיבא ומרצה מבוקשת בכל העולם. בהרצאתה בטוקהאוס תדון ברונר עם בשינויים שנגרמו לעולם האינטימי והמיני שלנו בעידן הדיגיטלי. ברונר תספיר מדוע כיום תכיפות יחסי המין והחשק המיני נמצאים בירידה משמעותית, ועל הפתרונות שהרפואה הסקסולוגית מציעה על מנת לפתור מצב זה.
מתי: יום שלישי, ה-25 ביולי, 21:00
כמה: 60 שקלים

» יאיר ניצני: מרים גבה - בדרכו השנונה והמצחיקה יציג ניצני מראה בפני הישראליות ויציג את תובנותיו השנונות על חיי המשפחה, הזוגיות, האבהות והשילוב של קריירה וגידול ילדים. ניצני הוא חבר בלהקת תיסלם, מנחה טלוויזיה ובעליו הגאה של הטור הפופולרי "מרים גבה".
מתי: יום חמישי, ה-25 ביולי, 21:00
כמה: 75 שקלים

» אסנת שיר – וישינסקי: החיים זה הכל – הזמרת, השחקנית והקומיקאית אסנת שיר שכלה את בנה הבכור ליאור בשנת 2004. באומץ לב ובכנות תחשוף שיר את הדרך הפנימית שהובילה אותה לבחור לחיות חיי מלאי משמעות. במהלך הערב תספר שיר על המסלול שעברה בדרך להגשמת חלומה לעמוד על הבמה, ועל הערב הטרגי ששינה את חייה. ההרצאה מחולקת לשני חלקים, החלק הראשון קליל והומוריסטי, והחלק השני עוסק בצמיחה ובהתעצמות מתוך המשבר הקשה.
מתי: יום חמישי, ה-27 ביולי, 21:00
כמה: 80 שקלים

» בית המדרש של גיל קופטש "תשעה באב - יום אבל או יום של תקווה?" - הרצאה מוזיקלית ומלאה הומור על נושא כאוב – חורבן בית המקדש והשפעתו על המסורת היהודית. קופטש ידון עם הקהל וינסה לברר בדרכו הלא אופיינית האם ט' באב הוא יום של אבל או דווקא יום של תקווה.
מתי: יום שישי, ה-28 ביולי, 14:00
כמה: 60 שקלים

» פרופ' עילם גרוס – קוונטים, מציאות ומסתורין – פרופסור גאוס הוא פיזיקאי של חלקיקים ממכון ויצמן, אשר עמד בראש הצוות שגילה את "החלקיק האלוהי". בהרצאתו יסביר לקהל שהם עצמם בנויים מחלקיקים המצייתים לחוקי תורת הקוונטים. פרופסור גרוס ינסה לענות על שאלות קשות, ובהן האם קיימים אלמנטים מיסטיים או רוחניים בתורת הקוונטים והאם יש לנו יכולת להשפיע על מהלך חיינו ולבחור תוצאה רצויה מתוך אינספור אפשרויות.
מתי: שבת, ה-29 ביולי, 21:00
כמה: 70 שקלים

 

 

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>