יזמות על הבר - שבוע היזמות 2015

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, ארוע בבר מחיר: כניסה חופשית

במסגרת שבוע היזמות העולמי, פרויקט בין לאומי שמטרתו לעודד יזמות צעירה, יתקיימו הרצאות ללא תשלום בברים ברחבי תל אביב בין התאריכים ה-21-15 בנובמבר. הפרויקט "יזמות על הבר" יאפשר לפגוש יזמים מנוסים, שינסו לעורר עשייה יזמית רחבת אופקים, ויעניקו השראה לחשוב בגדול" ולהפוך רעיונות למציאות.איך לעשות אקזיט עם כוס בירה ביד? יזמות על הבר - תל אביב (צילום: מתוך הפוסטר) לוח הרצאות

יום ראשון, 15 בנובמבר, בשעה 19:30» "בניית חברה מצליחה מא' עד ת'" - ד"ר גיורא ירון שייסד בעבר חברות רבות ומצליחות. איפה: בקי. » משקיע סדרתי - יהודה דורון, משקיע אנג'ל, על זיהוי הזדמנויות בתחום ההשקעות וליוויון בכל שלבי הפיתוח. איפה:  דיזי פרישדון.

» אורי לוי, מייסד waze - לאחר שמכר את החברה לgoogle במיליארד דולר, לוי מחפש את הצעירים שרוצים לעזור לייעל הוצאות. איפה: בילי ג'ין, רוטשילד 10.» "איך מכרנו חברה במליונים מבלי לגייס שקל?" - דני לשם, ממייסדי חברת OpenRest, יספר על ארבע השנים שעברו מהקמת החברה עד מכירתה לwix. איפה: טנג'יר.יום שני, 16 בנובמבר בשעה 19:30

» גיגי לוי שותף מייסד ב NFX Guild - משקיע אנג'ל, על זיהוי הזדמנויות ופעילותו בMBA של אוניברסיטת תל אביב. איפה: דיזי פרישדון.» כיצד המדע מתמודד עם מחלות מח? - פרופסור אילנה גוזס מ-TAU, לשעבר ראש מרכז אדמס ועורכת עיתון בנושא המח, תדבר על ביוטכנולוגיה. איפה: המזג בר.» סיפורים של יזם - מנהל מרכז המצוינות של Teradata מדבר על פועלו. איפה: בקי.יום שלישי, 17 בנובמבר בשעה 19:30

» הוקוס פוקוס או פוקוס פוקוס - ינון ברכה, יזם סדרתי מספר על פועלו בתחום. איפה: דיזי פרישדון.» קהילות חכמות, חדשנות, יזמות ואקדמיה מה לעזאזל הקשר? - ד"ר איריס גינזבורג מ-TAU, מדברת על התקדמויות והתפתחויות בנושא. איפה: טנג'יר.

» "זה משחק של גברים, וגם נשים יכולות לשחק אותו" - מור שלזינגר, יזמת ומנהלת, מדברת על האפשרות של נשים להתבלט בתחום הגברי. איפה: סילביה באמפר.יום רביעי, 18 בנובמבר בשעה 19:30

»רוני זהבי, יזם סדרתי - מנכ״ל ומייסד משותף של סטארט-אפ בעולם הביטוח מדבר על הפוטנציאל הגלום בעולם הביטוח. איפה: טנג'יר.» "אף אחד לא ישלם על זה" - ינון אקסל, משקיע אנג'ל, מדבר על הצלחות וכישלונות בתחום הסטארט אפ והקשר בינהן. איפה: דיזי פרישדון.

» "יזמות מוצלחת לפני גיל 30" - שלומי בוטנרו, מייסד חברות ובעל עבר בתחום אבטחת המידע בשיחה על פועלו ועל המקצוע. איפה: המזג בר.

יום חמישי, 29 בנובמבר בשעה 19:30

» יגאל רותם, יזם סדרתי - עד לאחרונה יו"ר CredoRax , בשיחה על מגוון הנושאים שהתעסק בהם המהלך הקריירה שלו. איפה: דיזי פרישדון.» צעדיו הראשונים של סטארט-אפ ישראלי בחו"ל - . סמדר לנדאו, בעלת יותר מ-20 שנה בתחום ההיי טק מדברת על האפשרות של עסק מקומי להצליח בגולה. איפה: טנג'יר.» רויטל הנדלר, יזמת חברתית סדרתית - מצוות המייסדים והמנכ"לית של AllJobs שחוללה מהפיכה בחיפוש עבודה בישראל, על הקשיים והכשלונות לפני ההצלחה. איפה: בילי ג'ין, רוטשילד 10.

מוצאי שבת, 21 בנובמבר בשעה 19:30

»פרופ' אהוד וינשטיין - יזם וחוקר ב-TAU על יזמות והנדסת חשמל. איפה: דיזי פרישדון.» מהון סיכון אל יזמות גלובאלית - דליה מגידו בשיחה על המעבר שלה מקריירה בקרנות הון סיכון ליזמות.  איפה: טנג'יר.» יובל טל, יזם סדרתי - חבר בתוכנית למנכ"לים בהרווארד ומשקיע במספר חברות סטארט-אפ בתחום המסחר בשיחה על התחום הפופולארי.  איפה: דיזי פרישדון.האירועים בשיתוף אוניברסיטת תל אביב ועיריית תל אביב. מספר המקומות מוגבל, מומלץ להזמין מקומות מראש באתר האירוע.

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>