שבת תרבות ברמת גן - יוני 2017

למועדי המופעים
יוסי אלפי
גם הוא יהיה שם. יוסי אלפי צילום: דודו בכר

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, אחר מחיר: 10 שקלים

עיריית רמת גן מזמינה את תושבי העיר ליהנות משבתות תרבות מגוונות בתיאטרון רמת גן ובעלות של 10 שקלים בלבד. מדי שבת בחודש יוני2017, בין השעות 11:00-12:30, יתקיימו מפגשים מרתקים עם הוגים, פוליטיקאים לשעבר, פרופסורים ואנשי תרבות

» כל מה שקורה ברמת-גן
» כל המוזיאונים ברמת-גן

לוח אירועים

» שבת גן בהנחיית אבי בטלהיים - במסגרת האירוע יארח בלטהיים את חבר הכנסת אבי גבאי, ישוחח עם במאי ועורך הערוץ ה-1 לשעבר ירין קימור וידון עם יגאל צור על ספרו החדש "אבודה". כמו כן, תלמידי שנה ג' של בית הספר למשחק בית צבי יציגו קטעים מהצגה חדשה ותלמידי המרכז החדש למוזיקה של רמת-גן יופיעו עם קטעי נגינה. 
מתי: שבת, ה-3 ביוני

» שבת תרבות מוזיקלית - קונצרט המשלב דואטים של שירי אהבה מוכרים. בהשתתפות מרינה דזובה (סופרן), חן שטרן (מצו סופרן) וסונה מזר (פסנתר).
מתי: שבת, ה-10 ביוני 

» שבת סיפור עם יוסי אלפי - הפעם יעסוק המפגש בסיפורים מהסרטים. האירוע כולו יוקדש לבמאי הקולנוע וזכה פרס אופיר למפעל חיים דני וולמן, שבין יצירותיו ניתן למצוא את  "גיא אוני", "סיפור אהבה ארץ ישראלי", "מחבואים" ו-"מיכאל שלי".
מתי: שבת, ה-17 ביוני

» שבת הומור בהנחיית ננסי ברנדס - באירוע ישתתפו גם עו"ד יורם שפטל, הפרשן הפוליטי אלדד יניב והשחקן ערן איוניר. כמו כן, יופיע הפנטומימאי שמואל ליבנה והיוצרת הילה זיתון שתבצע שירים של חווה אלברשטיין.
מתי: שבת, ה-24 ביוני


לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: תיאטרון רמת גן 03-5782554

תגיות

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>