שבת תרבות ברמת גן - מרץ 2017

יוסי אלפי
גם הוא יהיה שם. יוסי אלפי צילום: דודו בכר

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, אחר מחיר: 10 שקלים

עיריית רמת גן מזמינה את תושבי העיר ליהנות משבתות תרבות מגוונות בתיאטרון רמת גן ובעלות של 10 שקלים בלבד. מדי שבת בחודש מרץ 2017, בין השעות 11:00-12:30, יתקיימו מפגשים מרתקים עם הוגים, פוליטיקאים לשעבר, פרופסורים ואנשי תרבות

לוח אירועים

» שבת אקטואליה בהנחיית אבי בטלהיים - במסגרת האירוע יארח בלטהיים את חברת הכנסת מיכל רוזין, את השחקן והמחזאי עודד ואת הפרסומאי והיוצר גדעון עמיחי. בנוסף, יתקיים ריאיון קצר ועל הבמה יעלה קטע המחזה "תרופה" של תיאטרון הספריה. כמיטב המסרות, יתארחו תלמידי המרכז החדש למוזיקה של רמת-גן בקטע נגינה.
מתי: שבת, ה-4 במרץ

» שבת תרבות מוזיקלית - קונצרט המשלב שירים רומנטיים ואהובים. בהשתתפות דמיטרי פוצ'יטרו  (כינור), טאטיאנה ריידר (פסנתר),  מריה בטלמן (כינור), דורה פינמן (כינור), משה צינמן (ויולה), הירש פרידמן (צ'לו) וילונה טייבס (זמרת).
מתי: שבת, ה-11 במרץ

» שבת סיפור עם יוסי אלפי - הפעם יעסוק המפגש בהיסטוריונים מספרים. היסטוריה היא סיפור, ורק בעברית מפרידים בין סיפור להיסטוריה. בשפות האחרות היסטוריה וסיפור הן מילה אחת והסיפורים שמספרים היסטוריונים יכולים להיות כולם נכונים - אם אתה בא מהצד הנכון של ההיסטוריה. בפאנל ישתתפו ד"ר אורי מילשטיין, ד"ר מרדכי נאור וד"ר יצחק נוי. בנוסף, יתקיימו קטעי שירה של אילן ויין.
מתי: שבת, ה-18 במרץ

» שבת הומור בהנחיית ננסי ברנדס - באירוע ישתתפו גם העיתונאי שרון גל, השחקנים דביר ועירית בנדק, חבר הכנסת יעקב פרי , הזמרת אביגל כהן ורקדנית הבטן אולגה.        
מתי: שבת, ה-25 במרץ


לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: תיאטרון רמת גן 03-5782554

תגיות

עכבר EXTRA

לעוד כרטיסים במתנה >>