1. במה
  2. מופעי סטנדאפ

צחוק צעיר

בדיחות על סקס, בחורות ודייטים הם חומרי הגלם המרכיבים את מופע הבידור של שחר חסון. בני 25-30 יפהקו במבוכה, תיכוניסטים וחייילים ישאגו משמחה

הקומיקאי שחר חסון עולה לבמה בצוותא בחמישים דקות איחור (מרגיז, יש לציין), באחת וחצי בלילה, מלווה בלהקה שלו, לצלילי השיר "אם נשים לא נוהגים". מאוחר יותר, בין בדיחה לבדיחה, הוא יבצע שיר מאולתר עם שני מתנדבים בקהל, וגם את "מנצור, תן לי כאפות על התחת", "המצב קוואקה" ו"מרפי יא בן זונה". זה אינטליגנטי ומעניין בדיוק כמו שזה נשמע, וזה גם סגנון ההומור שמצפה לקהל בכמויות מסחריות.

להגנתו של חסון צריך לומר שאם שופטים לפי הקהל שנראה מאוד נלהב, אני ממש לא קהל היעד של המופע, וכנראה גם לא שני הקשישים האחרים באולם שמתקרבים לשלושים (גריאטריים שכמונו). אבל התיכוניסטים הממלאים את האולם עד אפס מקום נראים כאילו הם נהנים מאוד.

שחר חסון, חייבים לומר את זה, הוא בדרן מוכשר מאוד. הוא היפראקטיבי לחלוטין (ממש מסחרר לעקוב אחריו במבט), ומחליף קולות, פרצופים ודמויות במהירות האור ובמגוון עצום. אבל, וזה אבל גדול מאוד, הבעיה הגדולה שלו באמת היא ברמת הכתיבה. ההומור שלו נועד למתבגרים בלבד, ורק כאלה שההורמונים השתלטו עליהם לחלוטין. כל הבדיחות עוסקות בעצם בעולם החרמנים הצעירים שגילו את נפלאות הסקס - עולם שכולו ים, קיץ, דייטים ובנות. התובנות שלו על עולם הכוסיות נעות בין "בקרוב יהיה מיני כל כך קצר שהוא יהפוך לכומתה", לבין עצות בסגנון "לפי כמות הפירסינג אפשר לדעת כמה הבחורה זורמת". כמובן שבדרך אי אפשר בלי השוביניזם המתבקש, שגורר צחוקים היסטריים, על נשים וחנייה ברוורס למשל. מדי פעם הוא מצליח להבריק, כמו בקטע שבו הוא מדבר על פיוס מריב גדול - "להגיד לבחורה 'אני אוהב אותך' זה כמו לעשות RESTART למחשב". גם הומור גזענות קלאסי על עדות ואוכל נכנס לתערובת (תימנים וג'חנון, אשכנזים וגפילטע), חלקו דווקא מקורי ומצליח לעבוד, רק חבל שיש לחסון יותר מדי רגעים של נפילת מתח ואפילו רגעי שעמום מוחלט, דבר ייהרג ובל יעבור בסטנד-אפ.

מהומור קיץ, מושלם לדייטים ראשונים של תיכוניסטים, חסון עובר לחלק העיקרי של המופע, המכנה המשותף הנמוך ביותר, איך לא - בדיחות סקס. אצל חסון, סקס משמעו "כמה שיותר בוטה ונמוך, הרי זה משובח". גם במקרה הזה אין יותר מצחיק מהשוביניזם הישן והטוב, והקהל שואג מצחוק. חסון מספק כמויות אדירות מהזן הזה, כולל הדגמות וחיקויים מוגזמים (חלק מוגזמים מדי, מופרכים וקיצוניים, ומאבדים את היכולת להצחיק): אורגזמות, סקס עם בתולות, סקס אוראלי (איך אפשר בלי דיון מתמשך בשערות בשיניים), המשחק המקדים המיותר לחלוטין, סקס עם שמנות, תנוחות שונות, הכל מהכל. כמה דוגמאות נבחרות- ודי עדינות: "צריך להתקין שם לחצן של אינטרקום, כדי שכשחברה שלך יורדת לך היא תצטרך לצפצף- 'מותר כבר לעלות?'- 'לא!!! תישארי למטה!", וכמובן, הנקמה המתבקשת בבחורה שבכל זאת העזה לעלות לפני הזמן - "אין יותר כיף מלגמור לחברה שלך על הגב ולא להביא לה נייר". את הילדים בקהל זה כנראה מאוד הצחיק. אני התעייפתי.

חייבים לומר גם מילה על השירים שחסון מבצע. לטעמי, הם גורעים מאוד מהמופע, ורחוקים מלהיות אייטם מעניין, לא קומית ולא מוזיקלית. עם זאת, הילדים בקהל שרו את כל המילים, עם כל הגרון. מסתבר שזה כנראה קאלט ואני, קשישה בשנות העשרים שכמותי, לא ידעתי. הנוער של היום.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>