1. במה
  2. לוח הצגות

מאדאם בטרפליי

מאדאם בטרפליי
צילום: יח"צ

פרטים

ז'אנר: הצגות, אופרה, מחול מחיר: 149 - 299 שקלים בימוי: קייטה אסארי נגנים / מלווים: שילוב של סולני ורקדני הבלט הישראלי ,זמרת אופרה ותזמורת חיה על הבמה.

מאדאם בטרפליי האופרה האהובה של ג'קומו פוצ'יני, תעלה בהפקה חדשה בישראל, שנוצרה במקור לבית האופרה לה סקאלה במילנו. על האופרה ינצח דניאל אורן, מנהלה המוזיקלי של האופרה הישראלית . הבמאי היפני קייטה אסארי, יציג בהפקה זו מבט מיוחד לאופרה הנובע מתוך התרבות היפנית, בשונה מהפקות הרבות של אופרה זו המציעות מבט מערבי על התרבות היפנית.

באופרה ישתתפו מקהלת האופרה הישראלית בניצוחו של איתן שמייסר, תזמורת האופרה - התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון-לציון וסולנים מהארץ ומחו"ל. "מאדאם בטרפליי'"האופרה שהלחין פוצ'יני והמבוססת על סיפור קצר של ג'ון לותר לונג, נחשבת לאופרה המפורסמת ביותר שנכתבה אי פעם. סיפורה של "מאדאם בטרפליי" מבוסס על יומני מסע שנכתבו על ידי נוסעים שהתלוו למסעות הצי האמריקאי. לפי המנהג היפני באותם ימים יכלו חיילים זרים להינשא לבנות המקום ואף לבטל את הנישואים בכל עת שיחפצו. מקשרים אלה נולדו תינוקות רבים שגדלו ללא האב שחזר למולדתו. "מאדאם בטרפליי" הוא סיפורה של נערה יפנית שמתאהבת בפינקרטון, קצין צי אמריקאי, נישאת לו, יולדת את בנו ומגלה עם בואו לאחר שלוש שנות היעדרות שהוא נישא לאישה אמריקאית. היא מחליטה לשמור על כבודה ונוטלת את חייה בידיה כאשר בנה הקטן נותר עם אביו ואשתו.

» עכבר במה
» לוח הצגות

הסולנים: מאדאם בטרפליי: סוזנה ברנקיני, שוויי סאן ואירה ברטמן. פינקרטון: נג'מדין מבליאנוב, מתאו ליפי שרפלס: יונוץ פאסקו, ולדימיר בראון, סוזוקי: פרנצ'סקה פרנצ'י, שי בלוך, קיית: ענת צ'רני, מיכל דורון, גורו: אלאסדיר אליוט, יוסף ארידן,  בונזה: קרלו סטריולי, ימדורי: נח בריגר, עודד רייך, נציב קיסרי: עודד רייך, יאיר פולישוק, רשם נישואין: אנטולי קרסיק.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>