1. במה
  2. לוח הצגות

אירועי תיאטרון ומחול - פסטיבל ישראל 2017

	לוסינדה צ'יילדס - DANCE - פסטיבל ישראל 2017
צילום: Sally Cohn

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, אמנותי מחיר: מחירים משתנים

פסטיבל ישראל 2017 יתקיים זו השנה ה-56, בימים חמישי ה-1 ביוני עד ראשון ה-18  ביוני 2017, ברחבי ירושלים. הפסטיבל מהווה נקודת מפגש בין תחומי אמנויות הבמה השונים, ובין אמנים ויוצרים מהארץ ומחו"ל. גם בשנה זאת יתפרשו אירועי הפסטיבל ברחבי העיר, ובחלקם יצאו מאולם התיאטרון אל חללים ומקומות בירושלים. 

» עכבר במה
» לוח הצגות
» עכבר ירושלים - המדריך לאירועי התרבות בעיר
» פסטיבל ישראל - כל הפרטים

» פסטיבל ישראל 2017 - אירועי מוזיקה
» "כשאמות - סיפור רפאים מוזיקלי": דיאלוג הרפאים של טום לוז

בין מופעי התיאטרון והמחול שיציגו בפסטיבל ישראל 2017:

» הטייפ האחרון של קראפ - רוברט וילסון, מענקי היוצרים והבימאים בדורנו, יגיע לפסטיבל עם המונודרמה "הטייפ האחרון של קראפ"- מחזה המופת מאת סמואל  בקט. וילסון, מביים את המחזה, מעצב את התפאורה ואף מגלם בעצמו.
מתי וכמה: שני ה-5 ביוני, 20:30, שלישי ה- 6 ביוני, 20:30, אולם שרובר, תיאטרון ירושלים

» ומה אעשה בחרב הזאת? - הסופרת, המשוררת, הבמאית, היוצרת והפרפורמרית הספרדיה אנג'ליקה לידל, צוללת ביצירתה החדשה, "ומה אעשה בחרב הזאת?" (שהוצגה בבכורה בפסטיבל אביניון האחרון), לפינות האפילות של הטבע האנושי. המופע נפרש על פני ארבע שעות וחצי, וכולל עירום.
מתי וכמה: שישי ה- 9 ביוני, 14:00, אולם שרובר תיאטרון ירושלים

» נערות מופרעות מצילות את העולם - מיפן תגיע קבוצת מיס רבולושנרי איידול בראשותה של הבימאית והכוריאוגרפית טוקו ניקאידו עם המופע "נערות מופרעות מצילות את העולם". ניקאידו מתייחסת לתרבות ההערצה לאנימה ולמנגה (אנימציה וקומיקס יפניים). היא ו-20 פרפורמריות מכניסות את הקהל לטראנס של פופ יפני צבעוני ואינטנסיבי ומספקות הצצה לעולמן של נערות יפניות החיות בעולם הטכנולוגי-דיגיטלי .הכוח והאנרגיות ביצירה, שואבים השראה מהאמזונות ומדמויות נשים מיתולוגיות אחרות. מתי וכמה: שישי ה- 2 ביוני, 16:00, 12:00, שבת ה- 3 ביוני, 23:30, 21:00, האולפן, תיאטרון ירושלים

» כשאמות – סיפור רפאים מוזיקלי - הבמאי השוויצרי טום לוז המסומן כאחד היוצרים המסקרנים בתחום התיאטרון המוזיקלי, יציג בפסטיבל את "כשאמות – סיפור רפאים מוזיקלי"– תיאטרון מוזיקלי לשלושה נגנים, שחקנית ושחקן, הנע על הגבול הדק שבין העולם הזה לעולם הבא.
מתי וכמה: שני ה-5 ביוני, 22:00, שלישי ה- 6 ביוני, 22:00, אולם רבקה קראון, תיאטרון ירושלים

» איובהפקה ישראלית של תיאטרון האינקובטור והבמאי יוסי יזרעאלי זוכה פרס איבסן. יזרעאלי, משתף פעולה בעבודה זו עם המלחין יוסף ברנדשווילי. התוצאה: אורטוריה רחבת היקף, מסע מוזיקלי-תיאטרלי בעקבות הטרגדיה התנ"כית של איוב. 
מתי וכמה: ראשון ה- 4 ביוני, 21:00 ,אולם הנרי קראון, תיאטרון ירושלים

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>