1. במה
  2. לוח הצגות

פסטיבל עכו 2017

עכו
צילום: © Eldadcarin | Dreamstime

פרטים

ז'אנר: מיוחדים, פסטיבל מחיר: מחירים משתנים

פסטיבל עכו 2017 יתקיים זו השנה ה-38 ברציפות, החל מיום שבת ה-7 באוקטובר עד שלישי ה-10 באוקטובר, ברחבי העיר עכו. בפסטיבל יתקיימו הצגות תיאטרון בבכורה, תיאטרון רחוב, תיאטרון אינטרקטיבי, מחול, מיצגים, וידאו ארט, מופעי מוזיקה, יריד אמנויות, פאנלים חברתיים-תרבותיים ואירועי חוצות.

» עכבר במה
» לוח הצגות
» לא רק אבירים: פסטיבל התיאטרון מגיע לעכו

» סוכות – לכל האירועים, הפסטיבלים וההמלצות לחג
» איפה אוכלים בחול המועד סוכות?
» המדריך המלא לפסטיבלי מוזיקה לסוכות
» פסטיבלי ילדים בסוכות
» עד 30 שקלים: איך להעביר את סוכות בזול?

פסטיבל עכו 2017
צילום: יח"צ

שמונה ההצגות המקוריות שנבחרו להציג השנה בפסטיבל עכו הן:

» "עד אשר נמצא מקום"- סיפורן של ארבע נשים במעגל חייה של אישה אחת (ליאת ליבוביץ, שירה כהנא, תמר פוגטש, זהבית קרן)

» "חומר שיחה" - מסע בין מגדרי המבוסס על עדויות מבית המשפט של נשים שחוו הטרדות מיניות (מרדכי תמם, תחיה סולימן ומריה רוזנפלד), בדרך לפסטיבל עוצרים בוולגריה- סיפורו של החרם על פסטיבל עכו בהומור בועט ומשעשע (יגאל אבן-אור),

» WoMan - סיפורו הטראגי של גבר שלא מצליח למצוא אהבה עם נשים, ומוצא לנפשו מנוחה רק לאחר שהוא משנה את מינו ומתאהב בגבר (אלכסנדר קפלן)

» תיקון חצות - על המאבק והדילמות הפנימיות בין אב לבנו, בין הדור המייסד לדור החדש, רגע לפני פינוי מאחז בלתי חוקי אי שם ביהודה ושומרון (עמיחי חזן)

» עיר המזל - מתארת את המתרחש בראשו של ניצול שואה שחוזר אל "עיר המזל", היא עיר הולדתו בהונגריה. מבוסס על סיפורו של אלי ויזל (אסף פרידמן)

» Lo(R)ca - טרגדיה הומוסקסואלית על כליאה וטיפולי המרה (ברק בן-דוד)

» ערב מחול משותף הכולל את היצירות -"פורנו השראה" - מייצג מחול משותף לרקדנים נכים על כסאות גלגלים יחד עם רקדנים מקצועיים (ניקול מאהלר, איילת שופטי, אתי טובי צדיק, ילנה בלואוס, ליל גורן, נטע ארז)

» "רק על עצמי" - שמתאר את סיפורה של הלן קלר, חורשת אילמת ועיוורת שלומדת בעזרת מורתה, אן סאליבן, לתקשר עם העולם באמצעות  חוש המישוש (קרן נוטיק).

הצגות חו"ל שיוצגו במסגרת פסטיבל עכו:

» Shakespeare 4ever (רוסיה ומקדוניה) - מופע ויזואלי של מגוון דמויות, שירים וסיפורים ממחזותיו של וילאם שייקספיר. עיבוד מיוחד של תאטרון הלאומי של ביטולה במקדוניה יחד עם קבוצת התאטרון של ורה קומורססבקיה מסנט. פטרסבורג, אשר זכה להצלחה רבה ברחבי העולם. ההצגה בשפה הרוסית והמקדונית עם תרגום לעברית

» REVOLT ATHENΣ (יוון) - Revolt Athens הוא מסע של שלושה יוצרים במרחב שבין אסון להתחדשות ביוון של ימנו. היוצרים מנסים לנפץ דימויים סטראוטיפים של יוון כפי שנשקפים מדיווחי החדשות על הקריסה הכלכלית ותוכניות החילוץ. Revolt Athens הוא מעין "מדריך עירוני" אלטרנטיבי לאתונה של היום שחושף שכבות עמוקות של החברה היוונית כיום. ההצגה בשפה האנגלית. בהצגה ישנם קטעים בעירום חלקי

» Mistero Buffo (ארה"ב) - הופעת יחיד ביקורתית ומשעשת של האומן עטור הפרסים Panos Vlahos במהלכה הוא חוקר מחדש אגדות מהתנ"ך ועד ימי הביניים תוך התמקדות בסצנת "הארוחה האחרונה" שאותה מארח הליצן ג'ולארי. המופע יתקיים בשפה האנגלית.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>