1. במה
  2. פרינג'

אפשר לרפא את זה

פרטים

ז'אנר: פרינג', קומדיה מחיר: 60 שקלים כוראוגרפיה: אוריה רון בימוי: טליק ניניו מחזאי: רותם ברוכין עיצוב תלבושות: מורן בודנר עיצוב תפאורה: רעי כהן, תמר ירקוני, טליה נירגד-חסון

במוסד סגור מטפלים בהומואים ולסביות על ידי כדורים שמשנים נטייה מינית. שחקנית לסבית שלא מקבלים אותה לתפקידים, טרנסג'נדר ששונא הגוף שלו, נער שנזרק מהבית, ועבריינית שסוחרת בכדורים באופן לא חוקי כולם תחת קורת גג אחד. כשלאותו מוסד מגיע דווקא האקס של המדריך, העניינים מתחילים להשתבש ומטופל אחד מרדן מנסה להפוך את כולם נגד המערכת.

"כבר חמש שנים שדור לא הומו. והאמת? החיים נפלאים!עכשיו הוא מאורס לבחורה מקסימה, ועוזר לאחרים שהיו במצבו ומשתוקקים להפסיק להיות חריגים.מדי יום הוא מגיע למוסד הטיפולי, שם הוא מקשיב למטופלים שלו, ומעודד אותם לקחת "ריוורסטין" , התרופה המהפכניתשמסוגלת לשנות את נטייתך המינית.לא מרוצים מהחיים שלכם? מיואשים? נמאס לכם מהבדידות? סובלים מאי - שוויון? מפחדיםמהטרדות?לא מבינים למה דווקא הייתם צריכים להיוולד ככה?עכשיו אתם יכולים לשנות את זה.אפשר לרפא את זה."אפשר לרפא את זה (צילום: אילן לווי)

בהשתתפות "אנסמבל גאה": אורנה איילון(שרה), ספיר צאלון(ענבר), מולי בכר(דור), מעיין וקנין(דנה), תמר ירקוני(שרון), רעי כהן(תומר), דקל נוי(דניאל), טום גרשון(שחר), גל שור(שיר), אלון שפירא(אורן), זוהר ברנר (המפקחת) ועודד שוורצברג (ערן).

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>