1. במה
  2. הופעות מחול

רובוט - בלנקה לי

רובוט - בלנקה לי
צילום: Magali Bragard

פרטים

כוראוגרפיה: בלנקה לי

רובוט הוא מופע מחול מאת בלנקה לי בשיתוף נאו רובוטוס והתזמורת המכנית של מאיווה דנקי. 'רובוט' היא יצירה החוקרת בצורה מאתגרת את מערכת היחסים בין בני האדם והמכונה. היצירה היא שילוב בין מחול ומולטימדיה המציגה שמונה רקדנים החולקים את הבמה עם תזמורת מכאנית חיה של כלים המנגנים בעצמם ועם שבעה רובוטים מואנשים, נחמדים ומרושעים, המוכרים בשם Nao, המצוידים במספר רב של אישיות. 

» האם הרובוטים ישתלטו על המחול?
» עכבר במה
» הופעות מחול

רובוט - בלנקה לי
צילום: Arnold Jerocki

בלנקה לי היא כוריאוגרפית, רקדנית, במאית קולנוע והמנהלת של להקת המחול בלנקה לי. אחת מלהקות המחול העצמאיות המצליחות ביותר בצרפת. לי נולדה בגרנדה, ספרד. כבר בגיל 12 השתתפה בתחרויות עולמיות עם הנבחרת הספרדית בהתעמלות אמנותית. בגיל 17 נסעה לניו יורק למדה חמש שנים בניו יורק אצל מרתה גרהם ולמדה גם אצל היוצרים אלווין איילי ופול סאנסארדו. לי התגוררה בהארלם הספרדית והיתה עדה ללידתו של ההיפ הופ. מה שהביא אותה להקים בארצות הברית להקה של פלמנקו ראפ. לי יצרה עבודות לבלט בית האופרה בפריז, לבלט בית האופרה קומישה בברלין, המטרופוליטן אופרה בניו יורק. כיוצרת שיתפה פעולה עם במאי הקולנוע פדרו אלמודובר (יצרה כוריאוגרפיה לסרט "לעוף מהתרגשות" ושיחקה בסרט "קיקה") ומישל גונדרי (בסרט "צל הימים"), עם מוזיקאים מהשורה הראשונה כגון: ביונסה, דאפט פאנק, פול מקרתני, קנייה ווסט וקולדפליי. היא יוזמת ויוצרת מספר רב של פרויקטים בין אם מדובר במופע מחול, אופרה, מיצב במוזיאון, וידיאו מוזיקלי, סרטי קולנוע, אירועים כאלה ואחרים. 

היוצרים
רעיון וכוריאוגרפיה: בלנקה לי Blanca Li
מוזיקה מקורית: טאו גוטיירז, מאיווה דנקי Tao Gutiérrez, Maywa Denki
וז'אן פייר טייב and Jean-Pierre Taïeb
עיצוב תפאורה: פייר אטרה Pierre Attrait
עיצוב תאורה: ז'אק שאטלה  Jacques Chatelet
עיצוב וידיאו: שארל קרקופינו Charles Carcopino
תכנות רובוטים: תומא פאשו Thomas Pachoud
רקדנים: יקנוי אברו אלפונסו, איריס פלורנטיני, ז'רלדין פורניה, יאן הרווה, סמיר מקירש, מרגלידה רירה רויג, גאל רוגגרז, יוי סוגנו.
Yacnoy Abreu Alfonso, Iris Florentiny, Geraldine Fournier, Yann Herve, Samir M'Kirech, Margalida Riera Roig , Gael Rougegrez, Yui Sugano.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>