1. במה
  2. הופעות מחול

להקת המחול סאו פאולו ברזיל SPCD

להקת המחול סאו פאולו ברזיל SPCD
צילום: יח"צ

פרטים

להקת המחול סאו פאולו תפתח במרץ 2017 את סיור ההופעות הבינלאומי שלה בהיכל אמנויות הבמה הרצליה – במסגרת עונת מחול 2016-17 של ההיכל. בביקור זה תציג הלהקה תוכנית הכוללת מחווה מיוחדת ליירי קיליאן, גדול הכוריאוגרפיים העכשוויים בעולם ותבצע שתי יצירות מופת של הכוריאוגרף המציין השנה יום הולדת 70: ""Petite Mort ו״Indigo Rose״. יצירות אלו הפכו לקלאסיקות של המחול המודרני. עוד בתוכנית מחול ברזילאי עכשווי, בביצוע 24 רקדנים למוזיקה של מוצארט, באך, קופרין סמבה.

» עכבר במה - לכל הכתבות
» הופעות מחול


להקת SPCD, הוקמה ב- 1968, ומונה כיום 56 רקדנים. היא פועלת במרכז המחול של מדינת סאו פאולו בברזיל תחת ניהולה האמנותי של אינס בוגואה לשעבר רקדנית בלהקה הידועה "גרופו קורפו". הלהקה, המציגה מדי שנה למעלה ממאה מופעים ברחבי ברזיל ובעולם, מהווה מקום מפגש ויצירה לאמנים מזרמים שונים, ששיתופי הפעולה ביניהם מניבים רפרטואר רחב.

תחת שרביטה של אינס בוגואה המנהלת האמנותית מאז 2010, זוכה הלהקה לשבחים רבים ברחבי העולם עבור העושר הרפרטוארי שמציגה הלהקה. בנוסף להיותה מנהלת אמנותית, בוגואה עוסקת בשימור ותיעוד עולם המחול הברזילאי. עד כה חתומה אינס על למעלה מ 30 סרטים דוקומנטריים המתעדים את עולם המחול הברזילאי ויוצריו. 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>