1. במה
  2. הופעות מחול

פסטיבל תל אביב דאנס 2017

PETISA LOCA, שרה קלרו, ספרד
PETISA LOCA, שרה קלרו, ספרד צילום: באדיבות מרכז סוזן

פרטים

ז'אנר: מחול, סגנונות שונים מחיר: מחירים משתנים

פסטיבל תל אביב דאנס 2017 יתקיים מיום שני ה-7 באוגוסט עד שני ה-30 באוקטובר במרכז סוזן דלל, תל אביב. במסגרת הפסטיבל יציגו 63 להקות מחו"ל שיגיעו מ-13 מדינות שונות, זאת לצד הופעות מחול ישראליות. 

» עכבר במה
» הופעות מחול
» להסתכל לגיל בעיניים - ראיון עם שרלוטה אופורהולם

בין מופעי פסטיבל תל אביב דאנס 2017 תוכלו למצוא:

» D U S T - רודריק ג'ורג', גרמניה
רודריק ג'ורג', הפועל בברלין גרמניה, משלב בין הרוח הלוחמנית והמהות האורבנית של ההיפ הופ לצד טקסי החיזור והקווים האלגנטיים של הבלט. את הקוורטט מלווה המוזיקה של צמד התקליטנים SAD, אשר שוברת את הרשמיות של קונצרט מחול ומשווה לו תחושה של מועדון אורבני. 
מתי: שני ה-7 באוגוסט עד רביעי ה-9 באוגוסט, 21:00

טיירי סמיתס, בלגיה
טיירי סמיתס, בלגיה צילום: באדיבות מרכז סוזן

» להקת המחול LDTX, סין
להקת המחול LDTX מסין במופע גדוש בדימויים מהתרבות הסינית העשירה ומציגה משחק בשחור ולבן שבו 14 רקדנים מהפנטים מהלכים על הקו שבין אחידות שלווה וכאוס. 
מתי: שבת ה-12 באוגוסט, 17:00, 21:00

» Modern Dance Theater Istanbl, טורקיה
תיאטרון המחול המודרני של איסטנבול היא להקת המחול המודרני הממוסדת היחידה בטורקיה המציגה יצירות חדשות ברחבי העולם ומתמקדת בהגברת המודעות החברתית לאמנויות הבמה כמדיום לשינוי תרבותי ואחריות חברתית. עם שובם למרכז סוזן דלל, הם יעלו את יומן מסעית מאת המנהל האמנותי והכוריאוגרף באהיין מרפי, יצירה המציינת 400 שנה לכתביו של אווליה צ'לבי, מגלה הארצות העותמאני שסייר באורכה ולרוחבה של האימפריה העותמנית והארצות השכנות במשך 40 שנה.
מתי: שישי ה-18 באוגוסט ושבת ה-19 באוגוסט, 21:00

» PETISA LOCA, שרה קלרו, ספרד
שרה קלרו, פרימה-בלרינה ודיווה מעולם הפלמנקו בספרד, חוזרת למרכז סוזן דלל ביצירה חדשה, PETISA LOCA. היצירה היא סיפור בעל פנים רבות של אישה, של כל הנשים, בעיצומה של ההגירה הגדולה מאירופה לאמריקה במאה ה-20, כאשר אלפי ספרדים יצאו לתפוצות. אי-וודאות, פחד, תקווה. 
מתי: חמישי ה-24 באוגוסט, 21:00 ושישי ה-25 באוגוסט, 14:00

להקת CCDC, סין
להקת CCDC, סין צילום: באדיבות מרכז סוזן

» בין הרוחות, להקת CCDC, סין 
CCDC, קבוצת המחול המודרני העירונית מהונג קונג, ממשיכה להפתיע, לאתגר, לחדש ולרגש צופים בהפקות מחול מקוריות, חדשניות ומרהיבות מאז 1979. "בין הרוחות" היא חגיגה אפית של מיטב קטעי המחול מרפרטואר הלהקה בעשור האחרון. החל מסצנות ביתיות מלאות צער ועד בית קולנוע גדוש בצחוק, מופע זה מציג את המיטב שהמחול המודרני מהונג קונג מציע. היצירות מושפעות מהרומן Dream of the Red Chamber  (חלום על החדר האדום), אחד מארבעת הספרים הקלאסיים הגדולים של סין, המתאר את התככים והאינטריגות לאורך הדורות מעלייתה ועד נפילתה של שושלת קינג; היצירה מושפעת גם מיציאת המפות של פרנץ קפקא, "הגלגול".
מתי: שני ה-28 באוגוסט עד רביעי ה-30 באוגוסט, 21:00

» נשמה בוערת, טיירי סמיתס, בלגיה 
 11 רקדנים במצב של עירום מתמשך החושף את רב הגוניות של גופם ומקורותיהם, משליכים עצמם בגוף ובנפש, אל תוך הנשמה הבוערת. היצירה מתפתחת דרך צלילים, הרקדנים עושים שימוש בגופם, בנשימותיהם ובקולם. הריקוד מגיע לשיאו בגבולות מחוזות הטראנס המהפנטים ומוביל את הרקדנים למצב גופני חדש, למקום של חופש, מקום בו אפילו הצופה ינשום יותר בחופשיות וישתחרר מהעול של החיים. המופע בעירום מלא. כניסה מגיל 18 בלבד.
מתי:
רביעי ה-13 באוקטובר, 14:00 וחמישי ה-14 באוקטובר, 21:00; שני ה-18 באוקטובר, 21:00 ושלישי ה-19 באוקטובר, 21:00

לתוכניה המלאה של פסטיבל תל אביב דאנס 2017

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>