1. במה
  2. הופעות מחול

פוסט מרתה

פרטים

ז'אנר: מחול, מחול מודרני מחיר: מחיר כרטיס: 90 שקלים, לכרטיסים בקופות המרכז- 03-5105656 כוראוגרפיה: ניב שינפלד ואורן לאור בימוי: ניב שינפלד ואורן לאור שחקנים: אילנית תדמור, עירד מצליח, סיון גוטהולץ, גיל קרר

מופע המחול "פוסט-מרתה" שנוצר בהשראת המחזה "מי מפחד מווירג'יניה וולף" של אדוארד אלבי ועלה בבכורה בפסטיבל הרמת מסך לפני שנתיים - עולה בהרכב מחודש. היוצרים ניב שינפלד ואורן לאור הזמינו את היוצרת אילנית תדמור לבצע את התפקיד הראשי ביצירה. תדמור היא בעלת תואר ראשון מהאקדמיה הגבוהה למחול ע"ש רובין בירושלים ומתמקדת בהוראה ויצירה בתחום האימפרוביזציה והקונטאקט. תדמור גם הקימה את מרכז "PLAY" בתל אביב ומנהלת אותו, אולם לצופי הטלויזיה היא מוכרת יותר כשופטת בתכנית המצליחה "רוקדים עם כוכבים" המשודרת בערוץ 2.

מתוך המופע "פוסט מרתה" (צילום: אסקף, יח"צ: גליקמן)

לצד תדמור מופיעים גם הרקדן והכוראוגרף עירד מצליח והרקדנים סיון גוטהולץ וגיל קרר.והם ביחד ירכיבו את הקאסט החדש של המופע. המופע מתאר את יחסי האהבה-שנאה של ג'ורג' (מצליח) ומרתה (תדמור) כפי שנחשפים במפגש לילי עם זוג צעיר (גוטהולץ וקרר). ההשפלות ההדדיות ומשחקי הכוח מביאים להתנגשויות עמוסות יצרים לאורך הלילה, ולטשטוש הגבול שבין מציאות למשחק.

בפתיחת המופע יוצג פרולוג - "פרה-מרתה" - שיבוצע ע"י היוצרים שינפלד ולאור. הפרולוג מאפשר הצצה קצרה אל תוך תהליך היצירה של השניים, תהליך המפגיש את עולם המחול עם עולם התאטרון.

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>