גמד או תאומים סיאמים: רעיונות לתחפושות מקוריות

אסטרונאוט מדליק או מדוזה מקסימה? קבלו רעיונות לתחפושות מגניבות ומקוריות לפורים הקרוב - כולן קלות להכנה, עולות גרושים ויסחטו מחמאות מהבריות

פורים הוא הזדמנות מצוינת להפוך למי או למה שתמיד חלמתם להיות ולהגשים פנטזיות - כמובן שעדיף שהן יהיו מקוריות ומעוררות השראה. אז אם אתם חוששים להיתקע ברגע האחרון עם שתי ידיים שמאליות וילדים פרפקציוניסטים שרוצים רעיון יצירתי - הנה כמה הצעות מקוריות שקל להכין וקשה לפספס.» פורים 2017 - המדריך המלא » מתכונים לאוזני המן» תחפושות לפורים - כל הכתבות» תחפושות בזול- כל הפרטים» מבחן הטעימות - איפה קונים אוזני המן?» תהלוכות העדלאידע ברחבי הארץלבנה ומסוכנת: מדוזה נכון שמפגש עם מדוזה בחום יולי אוגוסט הוא תענוג מפוקפק ביותר. אבל בחודש מרץ, כאשר מזג האוויר אביבי, מדוזה מחוץ למים יכולה להיות דווקא דבר משעשע. » ביגוד: מכנסיים וחולצה לבנים.» אביזרים: מטריית ילדים שקופה מהסוג שנפתח כמו חצי כדור. אל המטריה מדביקים בדבק חם רצועות של ניילון פצפצים, או רצועות שמחזרתם משקיות ניילון הקשורות זו לזו. אם אתם רוצים להשקיע עוד קצת - אז אפשר להדביק כל מיני מדבקות או חוטים שזוהרים בחושך, או לחבר פנס צבעוני ולהפוך למדוזה זרחנית.» השוס: מתקרבים לחברים תוך פתיחה וסגירה של המטריה, וכשממש קרובים שולפים את אקדח המים ומשפריצים.מדוזות (צילום מסך מתוך יוטיוב - breathing jellyfish costume, jellyfish costume)

החברים הכי טובים: תאומים סיאמיים התחפושת הזאת מיועדת לאחים, אחיות, חברים הכי טובים, או למקרה שבדיוק בפורים מחשק לכם להכיר מישהו ממש מקרוב. » ביגוד: שתי חולצות טי שירט. מחולצה אחת מורידים את שרוול ימין והצד הימני, מהשנייה מורידים את שרוול שמאל והצד השמאלי. תופרים כך שיוצאת חולצה אחת גדולה עם שני פתחים לשני הראשים. כל אחד לובש מכנסיים וחולצה משלו. מעל לובשים את החולצה המשותפת ויוצאים להרפתקה אינטימית. » השוס: למעוניינים באתגר  בלבד, אפשר להשאיר את השרוולים אבל לוותר על הגב של החולצות כך שהתאומים יהיו מחוברים בגב. פורים כתיאומים סיאמים (צילום מסך מתוך יוטיוב - life as conjoined twins)מחפשים את שלגיה: גמד אם מתחשק לילד להרגיש כמו דרדסבא ליום אחד או אולי כמו "טוב טוב" הגמד, זאת התחפושת המושלמת.» ביגוד: לובשים מכנסיים רגילים ומעליהם - בערך מתחת למותניים - חולצה או מעיל. את השרוולים ממלאים בסמרטוטים.» אביזרים: מבריסטול לבן שלם יוצרים קונוס. את שני השלישים העליונים צובעים אדום (לכובע של הגמד) ובשליש הנותר מציירים פנים ומדביקים זקן. מודדים ומחוררים עיניים (יוצא בחלק העליון של הכובע).  תחפושת של קטנים (צילום מסך מיוטיוב - Kids 101 Costume Runway Show)מקדימים את העתידות בבזוקה: אסטרונאוט ניל ארמסטרונג היה הראשון שנחת על הירח וגרם לכל הילדים, כבר בשנות ה-60', לרצות להיות אסטרונאוטים כשיהיו גדולים. אז למי שאין חשק לחכות לגיל 21 יכול לפחות לחגוג בפורים.» ביגוד: חליפת טרנינג לבנה שמוסיפים לה סמלי נאס"א מצוירים וזוג כפפות. אם יש לכם במקרה מגפי האג (ugg) הם יהיו פשוט מושלמים למשימה. אם לא, כל זוג נעליים מנופחות יכול לעזור. במקרה חירום ניתן לרסס מגפי גומי בלבן.» אביזרים: עבור קסדה תוכלו להשתמש בדלי לבן הפוך שחיררתם בו חור עגול עבור הפנים או אפילו בקסדת אופניים עטופה בנייר אלומיניום. לא לשכוח את בלוני החמצן משני בקבוקים מחוברים, מרוססים בספרי כסוף ומחוברים לגב בשתי כתפיות. » השוס: דגל עם בדיחה של בזוקה ובעתידות: לפני גיל 21 תגיע לירח.  להגיע אל הירח. תחפושת של אסטרונאוטאיך מכינים תחפושת של אסטרונאוט? סרטון הדרכה:איזה צד עדיף? בן-בת יש ז'אנר שלם ופופולרי אצל הילדים של הוספת סבתא או תינוק על הגב של המתחפש. הנה ורסיה פשוטה, מהירה ומוצלחת. » ביגוד: לובשים בגדי בת (גרביונים, חצאית, חולצת בטן, נעליים מתאימות), ועושים שתי קוקיות או צמות. אל החלק האחורי של התלבושת תופרים מכנסיים וחולצה. ממלאים אותם בסמרטוטים ומחברים גם זוג נעליים בקצה. על הראש (החלק האחורי כמובן) מסכת פנים רגילה ככל האפשר. אפשר אם רוצים, באותה גזרת של התחפושות שמייצרות אשליה, להכין תחפושת של בת שמחזיקה בן או להפך, או של דמות אחת שמחזיקה דמות אחרת בקופסת קרטון. מתלבשים כמו בן, יוצרים חור בקופסת הקרטון ונכנסים עם כל הגוף. תופרים את הרגליים עם הנעליים מקדימה, ככה שהרגליים יוצאות מהקופסה, אל החלק האחורי תופרים חולצה של בת, ושמים מסכה של בת עם פאה או כל דמות אחרת.» אביזרים: מסכת פנים רגילה שחובשים על החלק האחורי של הראש וכובע רחב שוליים. » השוס: שלט עם מספר הסלולרי שלכם וההנחיות: לבחירה בדני סמסו 1, לבחירה בדנה סמסו 2. מי ניצח? או חליפת שוטר ובגדים של ילד שנתפס.מה האשליה שלכם? (צילום מסך מתוך יוטיוב - illusion costume 2012 Haloween)

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>