1. לילה
  2. ברים

אל תקרא לי לבן

עזבו אתכם מהמוזיקה הדרום אמריקאית, הקהל הבוגר ומזרוני הענק בקומה השנייה. השוס האמיתי בבר "לבן" בהרצליה הוא מסאז'ים לכל דורש ובחינם

השעה הייתה רק 23:00 כשהגענו ללבן, אבל המקום היה מלא בין השאר בגלל להקה שניגנה מוזיקה דרום אמריקאית. פילסתי דרכי והתמקמתי במקום נוח שאיפשר לי תצפית נוחה על המתרחש. הוקסמתי מהתלבושות הצבעוניות של חברי הלהקה, מתנועות הגוף המעוגלות ובמיוחד מהנגינה, שהזיזה את הנוכחים למקצבי הסלסה והמירנגה ועל הדרך נעניתי להצעתו של אלמוני להצטרף לרחבה. הלהקה יצאה להפסקה ואני הצטרפתי לחברות שלי שכבר היו מצוידות ביין אדום על הבר. אני הזמנתי כוס יין לבן מוסקט (25 ש"ח).

מבט למעלה חשף עוד קומה והמון פרצופים חדשים שנשענו על המעקה על מנת לראות מה קורה בקומה שלנו. גם הקומה השנייה הייתה עמוסה, אבל בזה תם הדמיון ביניהן. בעוד בקומת הכניסה יש שולחנות קונבנציונאליים ואזור לאונג' עם ספות להרגשה ביתית, הקומה השניה עלתה מדרגה, תרתי משמע, ועוצבה בצורת חדר מיטות. מזרוני ענק עם כריות מנופחות אל מול שולחנות נמוכים אליהם הוגשו האוכל והשתיה. צוות מסאז'יסטים הסתובב בין התאים ופינק את היושבים במסאז' על חשבון הבית. לא פלא שלא היה מזרון אחד פנוי בכל הקומה.

לבן נפתח לפני ארבע שנים. הקהל שפוקד אותו קבוע באופן יחסי ונע בטווח הגילאים 25-35. עניין הגילאים ראוי לדגש מיוחד, מאחר וברב המקומות באזור תמצאו את עצמכם לוגמים בירה לצד בנות ובני 18 שהסתננו למקום לאחר שעשו עיניים לסלקטור.

הלבן, כשמו כן הוא, מורכב מספות, שולחנות וקירות לבנים. הבר עצמו והכיסאות סביבו שחורים ונותנים תחושה שהגעת לפאב של המאיון העליון. הוכחה לכך נתנו מספר אנשים שזיהיתי כמיני-סלבס או כ"הבנים של...". רב הנוכחים היו לבושים במיטב מחלצותיהם מלבד כמה בחורים שהתהדרו בלבוש היפי למדי ונראו לא קשורים. הלהקה חזרה לנגן והזוגות חזרו לרקוד, אך אני העדפתי להשקיף מהבר, קרובה לכוס היין שלי. ידיד שלי הלך "להתערבב" בקהל וחברתי הלכה לצפות בלהקה מקרוב. לקראת 1:00 הלהקה כבר הייתה בדרכה הביתה וכך גם אנחנו, סוגרות את הערב מוקדם יחד עם שאר האנשים, מלבד כמה זוגות שהתקשו להיפרד מצלילי הסלסה.

חמרמורות:חניה: ברחובמהחבית: קרלסרג, טובורג וסטלהחופשי על הבר: איןHappy Hour: איןמהרמקולים: מגווןגיל המעבר: 25סלקציה: תלוי ביוםתכל'ס: קלאסה

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>