1. לילה
  2. ברים

בשמלה אדומה ושיכורה

ה"דוריס" בקיבוץ אפיקים משלב סטנדרטים תל אביביים של אלכוהול מגוון וסלקציה מחמירה ומאפיינים קיבוצניקיים כמו עיצוב חקלאי וחום אנושי

למרות שכבר עברו כמעט חודשיים מפסח, נותרה לי רק עוד קושיה אחת: "הדוריס" בקיבוץ אפיקים - על שום מה?

יצאתי לשטח, מדדה בעקבים גבוהים וצעדים קטנים ומהרהרת במקור השם: האם מדובר בעיוות דיסלקטי לשמה הלועזי של להקת "הדלתות"? או שאולי התשובה פשוטה הרבה יותר? אולי הפאב השני בגודלו בעמק הירדן נקרא כך על שם פרה מיתולוגית (וטעימה)? האמת, כמו תמיד, נמצאת באמצע אבל את זה, כמו תמיד, ידעתי רק יותר מאוחר.

הדוריס אולי לא נשמע לכם כמו מקום סקסי במיוחד, אבל טור המכוניות בשער הקיבוץ והסלקציה המחמירה לא היו מביישים את ימי הזוהר של "אלנבי 58". עניין תמוה כשנזכרים שמדובר בסוף העולם, אבל בדוריס, כך מסתבר, הולכים על איכות. בדיקת תעודת הזהות, שהשארתי בבית, לא פסחה גם עלי. אדישותו של הסלקטור אילצה אותי לעבור ישירות למונולוג מרגש הכולל חיוך וטכניקות משחק למתקדמים. אחרי כמה דקות הטביע הסלקטור הנכנע בזרועי את החותמת הנחשקת וצי'פר אותי בשובר שתייה חינם, סתם כי בא לו.

השפע וחדוות הנתינה לא פוסחים גם על הפאב עצמו, שמציע בר ענק, עשיר בסוגי המשקאות הפלצניים ביותר, ומזון משובח. השקעה שפסחה על התאורה, והשאירה את איזור הכניסה בלוק של רפת שהופצצה בימי המנדט. חשוך או לא, הבר מקצועי  ומפנק בשבעה סוגי בירות מהחבית, המטבח טעים ומקורי (לכו על הטריקולד) והכול  במחירים סבירים.

בנוסף, השכנים טובים בעיני, חפים מפוזה, והכי חשוב, סינגלז פרנדלי. כל מה שבחורה צריכה כאן הוא, בדיוק כמו שאמא תמיד אומרת,  להיות מה שהיא, כלומר בחורה. הבחורים גם הם לא מקופחים, הבר משופע בבחורות בלבוש מינימאלי והאגדה מספרת שבלילות ירח מלא ניתן להבחין שם בברמן מסוג נקבה, המכונה בפי העם ברמנית.

עבור הסינגלית המצויה, יש לציין, פאב עם אווירה פתוחה ונעימה שהפלירטוטים בו סולידיים ומנומסים נראה טוב מדי מכדי להיות אמיתי. בחור מסתורי שמתיישב לידי מבהיר כי בביצת העמק כולם מכירים את כולם והטראומות מבית הילדים, מסתבר, לא פסחו על חיי הלילה. אז זה לא שלא רוצים להתנהג כמו בהמות, פשוט אי אפשר.

תקראו לי שמרנית, אבל אני אומרת: בואו נלך על זה! ניפטר מהניכור ונחזור לימים בהם הבלורית התנופפה לה ודפקה חשבון לשאר הכרבולות בלול, נשאיר את גישת "הכול הולך" לסדום ועמורה וב"דוריס" ננהג כבני אדם, נאזין למוזיקה איכותית ונתחיל עם בני ובנות המין השני מבלי להיראות לחוצי קוק או להוטי גורן. 

הבחור המסתורי מזדהה כבעל המקום ומתוודה שהכי בעולם הוא אוהב את הכלבה שלו, נחשו איך קוראים לה?

מחפשים בילוי שפוי בתל אביב? הנה כמה המלצות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>