1. לילה
  2. ברים

הבריזה טבעית, הבחורות לא

הביץ' בר בהרצליה נפתח מחדש. בריזה - יש; אווירה - גם; ערסים - אין; סיליקון - לא חסר; טאפאס - מעולה. אז מה רע? 

הקיץ מהסס השנה, אך הברים על הים כבר נפתחו מזמן (חלקם אחרי תרדמת החורף) וביניהם אחד הפופולאריים - ביץ' בר. המיקום שווה מיליונים, הבריזה טבעית, הבחורות קצת פחות, ולא שיש משהו פסול בזה כמובן חס וחלילה. המקום הפתוח יושב על סיפון עץ רחב וכולל בר גדול, ושורות של ספות ארוכות, מרופדות בכריות גדולות המזמינות השתרעות. הזמנו את משקה הבית - מרגריטה מפרי טבעי (39 שקלים), ונשנשנו טאפאס בטטה עם יוגורט (16 שקלים) שהיה פשוט מעולה. חתיכת פלפל שהונחה על הצלחת לקישוט השתחלה בטעות אל תוך הביס שנגסתי בבטטה, מה שכמעט גרם לאזעקת מכבי אש. את הידיד שלי זה הצחיק. אבל הוא לא הסתפק בצחוק אלא גם התעניין "אם חריף לי". אחרי שנרגעתי לא יכולתי שלא לנעוץ מבט ארוך בבחורה עם רגליים ארוכות וחלק גוף עליון מרשים למדי שישבה על הבר, וידיד שלי, מאלה שמכירים את כולם ומעורים בחיי הלילה, ציין שהחלק העליון שלה הוא מתנת יומולדת מבן זוגה (בשביל עצמו או בשבילה?). אחרי זה הוא התפנה לספר לי מי עוד מאורחות המקום עברה שיפוץ פרונטאלי (עם איזה טיפוסים אני מסתובבת בדיוק. עזבו, לא חשוב).

היה זה אמצע השבוע וה"ביץ'" היה מלא באופן מפתיע בהתחשב בכך שאין שם ליינים ומסיבות מיוחדות. הבעלים הם אנשי לילה ותיקים שגדלו יחד עם הקהל הנאמן שמקפיד להגיע לפחות פעם פעמיים בשבוע ושומר על סטייל סולידי. השיחות מסביב היו קלילות ושקטות, לא הייתי צריכה לאבד את הגרון והשמיעה תוך כדי שיחה, ובחוץ לא התגודדו חבורות ערסים סביב שומרים מגודלים. ברור להם כנראה שפה אין להם מה לחפש. המלצרית פיזזה סביבנו והמליצה בחום להגיע בפעם הבאה בשעת השקיעה וליהנות מהשמש שוקעת. ידיד שלי נדלק על ההצעה, ואני כמובן, לא מתכוונת לפספס הזדמנות להתעדכן ברכילויות החדשות בעולם הלילה והפלסטיקה.

שורה תחתונהחנייה: ברחוב או בסופ"ש, כשעמוס, בחניון תמורת 15 שקלמהחבית: קרלסברג, טובורג, ווינשטפן, סטלהשעות שמחות: איןמהרמקולים: צ'ילאאוט מהשקיעה ומעורב בשעות הלילהגיל מעבר: 25המסננת: יעילה

לעוד ביקורות ברים

עוד באתר:חברון, ההצגה שתצית אשפורנו בסינמטק?!גוצ'ה - פשוט, טעים ולא יקר

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>