1. לילה
  2. ברים

בלאדי דבלין

באייריש האוס בחיפה תוכלו ליהנות מבירות נדירות, הופעות מגניבות ואווירה של ארץ אחרת. בתחום הקולינארי אין הרבה בשורות

קתדרלות. לחם הקודש. מיסת יום ראשון. להעיר את נד. הקראנבריס. יו-2. לורד אוף דה דאנס. ג'יימסון. גינס. צ'ייסר ודבלין. זה, פחות או יותר, כל מה שאנחנו יודעים על האירים. אה, ואין להם כדורגל. טוב, גם לנו אין. זו סיבה לשתות? כנראה.

את האייריש האוס, פאב בסגנון אירי אותנטי, הקימו לפני כשלוש שנים שני אחים, שחיפשו בנרות בכל הכרמל מקום להגשים בו את חלומם. בסוף הם מצאו, ביפה נוף, הרחוב הכי יפה בעיר. פאב גדול, מרווח, מואר בנברשות שתלויות מהתקרה, צבוע על פי מיטב המסורת האירית בצבעי בורדו, אוף ווייט וירוק, וכמובן, מגובה בלהקה שמנגנת מוזיקה אירית לפחות פעמיים בשבוע.

עם כל הכבוד לשאר הפאבים על ציר מוריה, כאן זו ארץ אחרת. וגם תיירים מאירלנד מתים על המקום ומרגישים כמו בבית. יש כאן שלל בירות המיובאות בלעדית למקום. כמו הקריק – בירת דובדבנים בלגית (חצי ליטר-28 ₪), או בירות אקוטיות כמו הברבר - בירת דבש עם שמונה אחוז אלכוהול ב-25 ₪ לחצי ליטר. בימי ראשון ושני מפנקים את הלקוחות במבצע אחד פלוס אחד על כל הבירות מהחבית. בכל שאר ימות השבוע תוכלו להנות משאט בושמילס ב-12 ₪ על כל חצי בירה מהחבית. "סאנדיי בלאדי סאנדיי" מנגן פס הקול כשאנחנו מתיישבים במרכז בר העץ השחור. הכל כאן מעץ. ומגינס. מסביב – אנשי עסקים, כמה זוגות ואפילו חבורת חיילים במדים. במרכז הפאב עשרים נערים ונערות, לוגמים ג'יימסון, בושמילס, וחוגגים יום הולדת סביב שולחן שחור ארוך. ברזי הבירה עובדים בפול גז. תחתיות הכוסות הולמות בקצב המוזיקה. שריקות מחרישות אוזניים מלוות את הצלילים. בתחום הקולינארי אין הרבה בשורות אך למרות זאת אסור לוותר על מנת הבית, שפרד פאי - בשר בקר טחון עם ירקות שורש ופירה (38 ש"ח), וכדאי לנסות גם את נקניקיות הבייקון (44 ₪). הכניסה מגיל 22 ומעלה וכדאי שתמנעו מלנסות לשדל את השומר – 120 ק"ג לא כולל הג'ל במפרצים. פשוט תחכו לגיל שאפשר להתחיל לשתות כמו אירים. עד אז, אתם יכולים להתאמן בכתיבת שירים. צ'ירס.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>