1. לילה
  2. ברים

לייט נייט ברעננה

הנייט ליין מגוון את היציאה השגרתית לפאב: האוכל מצוין (והמנות גדולות), המלצרים אדיבים (ואפילו מזמרים) והאווירה מחשמלת (והשמפניה זורמת)

אזור התעשיה של רעננה, שבשעות הלילה נראה שומם וגלמוד, חופן בתוכו גם את הנייט-ליין. כשעוברים עם המכונית לידו רואים שלט מואר ותור עמוס מתחתיו. מבט לעבר הממתינים מגלה מגוון רחב של גילאים. החל מחבורות צעירים בני 25 ועד זוגות וקבוצות של בני 40.

הבחירה היתה בין 50 ש"ח כניסה כולל משקה ראשון או 80 ש"ח מינימום הזמנה לאדם בישיבה לצד שולחן. אם תגיעו באמצע השבוע, הכניסה והישיבה יהיו בחינם. הבטן קרקרה אז הלכנו על האופציה השניה. לא הצלחתי להיזכר מתי היתה הפעם האחרונה שנאלצתי לשלם דמי כניסה או מינימום במקום כלשהו והעניין לא מצא חן בעיני כל כך, אך לזכות הנייט-ליין ייאמר שהאווירה בו היתה מחשמלת. החלל מעוצב כך שבמרכזו במה למופעים, סביבה שולחנות והקומה מעל היא גלריה פתוחה הצופה על המתרחש. התיישבנו בשולחן פינתי לצד הבר. מאחר ורוב השולחנות היו שמורים המארחת שמה תפריטים על השולחן ונעלמה כדי לקבל את שאר המוזמנים. לאחר עיון בתפריט המגוון הזמנו ראפ סנדוויץ, שהיה בעצם טורטייה במילוי חציל, לבנה ופלפלים קלויים (30 ש"ח), שהיה פשוט מצוין, ופסטת לינגוויני ברוטב רוזה, גבינת רוקפור ווודקה (48 ש"ח). בדיעבד הצטערתי שלא הזמנו קצת פחות, כי גודל המנות הקשה עלינו לסיים אותן למרות שהיינו רעבים. את הארוחה ליווינו בחצי טובורג (22 ש"ח) וקינחנו בבננה בנשי קפואה, מילקשייק בננה אלכוהולי מליקר קקאו, בננה ושמנת (34 ש"ח).

המלצרית עשתה עבודתה נאמנה וכל פעם שתהינו לאן היא נעלמה, הרמנו את עינינו ומצאנו אותה מפזזת על הבמה עם חבריה הזמרים, שעשו עבודה מצוינת בלהרים את הקהל מהכיסאות. הזמרים, מתברר, הם כולם יוצאי להקות צבאיות שנבחרו בקפידה לאחר מיונים מפרכים לפני שהתקבלו לעבודה ולכן השואו המוזיקלי שהעלו היה מקצועי ביותר. השולחנות שיצרו הכי הרבה רעש ושמחה זכו לשמפניה שחולקה על ידי המלצרים. היה קשה לא להיכנס לאווירה, וחבריי, שחלקם ידועים בביישנותם, מצאו עצמם רוקדים ושרים ללא מעצורים. לסיכום, אפשר לומר שחיבור בין אוכל טוב למופעי בידור באווירה מחשמלת הוא מתכון מעולה להעביר ערב שמח עם חברים והנייט-ליין בהחלט מספק את הסחורה. בוא נגיד, שאם בא לכם, לילה כהה אחד, לגוון את היציאה השגרתית לפאב, יש לכם אופציה.

חמרמורות:חניה: ברחוב, בלי בעיהמהחבית: טובורג וקרלסברגחופשי על הבר: איןHappy hour: איןמהרמקולים: להיטים מכל הזמניםגיל מעבר: 25המסננת: די מחוררתתכל'ס: סוחף

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>