1. לילה
  2. ברים

פיק אפ בכפר סבא

הסו קאסה מנסה להחיות את חיי הלילה המקומיים. בינתיים -  עם אוכל טוב, ברמנים חביבים ובלונדיניות חטובות על הבר - הולך לו לא רע

"תראה, תראה את זו שיושבת שם על הבר", אמר לי ט'. פיו פעור למחצה למראה הפסל האנושי צבוע הבלונד שישב בצדו השני של הבר המפותל והארוך באזור התעשייה בכפר סבא. אבל ט' לא ממש הטיפוס שייגש לבחורה. האמת, הוא הטיפוס שיישלח אחרים להתחיל איתה בשבילו. "נו," הוא מפציר, "תלך לדבר איתה. יש סיכוי שיילך לך איתה". "למה דווקא לי?". "יש לך ג'וב טוב. איזו אישה, בגילנו, לא אוהבת לשמוע שאתה עובד בעכבר העיר, ועוד מבקר ברים? זה מגנט, אני אומר לך. מגנט. היא ישר נופלת". ברור.

הסו קאסה הוא מקום גדול, מעוצב למשעי, שמאיים להחיות, או יותר נכון לייסד, את סצינת הפיק-אפ הלא קיימת בכפר סבא. בימים כתיקונם, הסו קאסה הוא דאנס-בר שוקק חיים, עם מוסיקה רועשת מדי, פקוק לעייפה, עד שכמעט בלתי אפשרי להשחיל לתוכו מחט. אבל הלילה סמוך לחצות, הסו קאסה הוא מקום שפשוט כיף לשבת בו. סתם כדי לשתות בירה. לא משהו מעבר. המוזיקה שבדרך כלל דופקת ברמת דציבלים קשוחה ומעיקה פתאום ירדה לרמה שפויה, נעימה לאוזן, האווירה המחניקה אפופת עשן הסיגריות התחלפה באווירה קלילה ולא מחייבת על הבר.

ט' ידוע בחיבתו למשקאות "נשיים". קוקטייל מרטיני קיווי (38 שקלים) למשל. הברמן הרים גבה, אבל תוך זמן קצר הניח לפנינו כוס עם משקה ירקרק בתוכה. אני הלכתי על חצי טובורג-רד מהחבית (24 שקלים). "המרטיני מיוחד", חשב ט'. בינתיים, הוא השתעשע עם הברמן במשחק אבן נייר ומספריים. לקח צ'ייסר ג'יימסון (16 שקלים) וזכה בעוד אחד חינם. בנוסף, כדי שיהיה משהו לנשנש, לקחנו גם צ'יפס גדול (26 שקלים) שהיה מצויין.

"בועז, אפשר לשאול את העבודה שלך לרגע?". "מה"?! "כן, אני רוצה רגע לעבוד בעכבר העיר, אולי ככה יהיה לי סיכוי איתה". "תדע לך, זה ממש לא כזה שוס כמו שאתה חושב", ניסיתי להזהיר אותו. ט' לא התייחס. כפכף עצמו פעמיים. למזל. התרומם ממושבו וניגש לבלונדה המעוצבת שישבה בדיוק ממולנו. כן, אותה אחת מהפסקה הראשונה.

"הבלונדה אומרת שזה לא ממש אמין שכזה חננה מבקר ברים. אולי פעם הבאה אני אנסה טייס?". תמיד הבטחתי לא לסגור חשבונות מעל דפי העכבר, אבל אם את במקרה קוראת, ט' מוסר שיש חננה אחד גאה שהוא גם מבקר ברים. קוראים לו בועז. נעים מאוד.

השורה התחתונה חנייה: יש בשפעמהחבית: טובורג-רד, קרלסברג, סטלהכניסה: +22ליד הבירה: צ'יפס גדול (26 שקלים)אווירה: פיק-אפ-דאנס-בר כיפי. באטם ליין: מי אמר שבכפר סבא אין חיי לילה?

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>