1. לילה
  2. ברים

הברום: מקום לכולם

טפטים של סבנטיז, מוסיקה של אייטיז, מראות על הקירות, וקהל צפוף ומגוון: הברום הוא הפאב השכונתי של קריית חיים

אם אתם רוצים להתאוורר מהפאבים בכרמל ולהעביר את הזמן על דרינק קל"ב - הברום זה המקום, ובתנאי שלא מפריע לכם להחנות את הרכב במרחק של שלושה-ארבעה רחובות ולעשות קצת הליכה באוויר "הצלול" של אזור המפרץ.

בברום החדש והמשופץ יש הרבה יותר מקום, מראות ותמונות (תיכף נרחיב מעט על העיצוב), מה שלא פוגם באווירה של "הפאב השכונתי", הגורמת לאנשים זרים לחלוק שולחנות יחדיו ולפתוח בשיחה. לאווירת ה"ביחד" הזו תורמת גם הצפיפות (מי שלא הגיע לפני 23:00, ייאלץ לעמוד), מה שלא מפריע לצוות המקום להתנועע בזריזות וביעילות ולהביא בחיוך את כל מה שתבקשו.

במהלך הערב תוכלו לשמוע רוק מהסבנטיז והאייטיז, אלטרנטיבי, ואיך אפשר בלי שיר אחד (לפחות) של "דה פש מוד". אולי בגלל זה קשה להגדיר את האוכלוסייה הפוקדת את הפאב. יש בה צעירים, אך גם בני שלושים פלוס. הווליום, המחריש אוזניים, דורש את לימוד התורה של קריאת השפתיים טרם בואכם לפאב.

נחזור לעיצוב. הטפטים על הקירות גם הם בסגנון שנות השבעים השמונים; במקום הקיר החיצוני יש זכוכית שחורה, עם מרווחים שקופים בצורות של אנשים המציצים פנימה, מה ששופך קצת אור לתוך הפאב וגם מאפשר לכם להתבונן במה שקורה בחוץ. אגב, אחד הקירות מכוסה במראות, כך שהנרקיסיסטים מביניכם מסודרים, ואפילו לבחור שתמיד חלם לשבת בפאב ולשחק אותה מתוחכם מצאו פטנט: מדף עם ספרים.

מחירי האלכוהול והמזון (סלטים וטוסטים, בעיקר) סבירים.

 

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>