1. לילה
  2. ברים

"הלילה אני לא חוזרת לבד" - 5

פרוייקט חמשת הברים בתל אביב אליהם בחורה צריכה ללכת כדי למצוא פרטנר ללילה: בצי'רס לא חסרות הצעות, אבל יש גבול לכמה נמוך אפשר לרדת

היינו שלושה - רוי, פלצ'י ושפחתכם הנאמנה, ובמקריות מדאיגה נקלענו בפעם השנייה באותו שבוע לרחוב אלנבי. פלצ'י התעקש שניכנס לצ'ירס. הוא הסביר שהוא ובן שושן היו שם לפני שבוע, ולא רק שהייתה אחלה מוזיקה, "אתה יושב שם ומרגיש איך הציצים מתחככים לך בגב". רוי ואני עיקמנו את האף והסברנו לו, בעדינות אופיינית, שאנחנו מעדיפות לגלח שערות ברגליים עם מגרפה מאשר להיכנס לשם. אבל פלצ'י עדיין התעקש, אז בשביל שהוא ישתוק נכנסנו.

הצ'ירס הוא מקום צפוף בהגדרה. גם כשאין שם נפש חיה עדיין לא נראה לי שיהיה שם מקום לזוז. אנחנו הגענו בערב חמישי מפוצץ ולא ממש היה לנו מקום לנשום. את רוב החלל תופס בר מלבני ומוארך למדי, ומסביבו יש קצת (קצת) מקום לעמוד עם השתיה. זה ההסבר לחלק השני של המשפט של פלצ'י, זה עם הציצים שמתחככים לך בגב. ההסבר לחלק הראשון של המשפט - זה שאומר שיש שם אחלה מוזיקה - נעוץ כנראה בעובדה שהוא היה מסטול בפעם הקודמת שהוא ביקר שם. הגיטרות ניסרו את הלילה וגם את עור התוף שלנו. רוק כבד התנגן בפול ווליום ומאחר ודרך המילוט שלנו החוצה הייתה חסומה ע"י אלפי רוקרים, טוב, אולי רק 20, השלמנו עם העובדה שאנחנו הולכות לבלות שם את הערב, והזמנו שתייה מהברמן.

הברמן, שנראה בדיוק כמו כל מה שאמא שלך לא רוצה שתביאי לארוחת שישי, היה דווקא נחמד, והוציא לנו את השתייה במהירות שיא. הזמנו שלושה צ'ייסרים של סמירנוף (16 ₪ לצ'ייסר) ו- 1/3 טובורג (18 ₪). תחקיר מעמיק שערכנו העלה שאין שם אוכל, רק נאצ'וס. אולי זה דווקא לטובה. לא יודעת מה אתכם, אבל כל הבחורים עם הגופיות של מגדת' והשיער הארוך אף פעם לא נראו לי חזקים מדי בהיגיינה ואולי עדיף שהם לא יתערבבו עם המטבח.

אם כבר בבחורים עסקינן, הרי אני בעיצומו של תהליך מיפוי חמשת הפאבים בהם הכי קל לבחורה להשיג גבר ללילה. ובכן, עשיתי את עבודתי נאמנה: הסתכלתי בתשומת לב על כל אחד ואחד מהגברים במקום, קיבלתי מבטים בוחנים בחזרה, ושתי הצעות מפורשות (אחת לרוי ואחת לי). כך שאני מתחייבת שאם יש לכן חיבה לרוקרים, או פנטזיית מרד נעורים שלא השכלתן לממש בכיתה י', הצ'ירס הוא המקום בשבילכן. למרות שהאווירה היא לא פיק-אפית קלאסית, יש שם המון התרחשות הורמונלית, ולהשיג שם גבר ללילה זה כמו לקחת סוכרייה מתינוק - מצד אחד קל, מצד שני לא ממש רצוי.

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>