1. לילה
  2. כתבות

עכברי ברים: מיה בר בירושלים

בשירותים: מברשת שיניים ומשחה האווירה הביתית במיה בר הולכת רחוק

חניה: בכל יום שישי הבליינים של מרכז העיר כורעים ברך, מושיטים ידיהם אל על, זועקים ומתפללים בדבקות לקדוש ברוך הוא שאולי הפעם יעשה נס ויתגלה בפניהם בצורה של חניה.

בכניסה: עוברים את ארומה ואז מתגלים כמה שולחנות ופטריות חימום, שם מקובצים אלה המכורים לעשן הסיגריות. אין מארחת ואין סלקציה, כולם מוזמנים (מגיל 24) ללא הבדל דת, גזע ומין.

אוכלוסייה: סטודנטים. בעיקר סטודנטים.

אטמוספרה: ביתית, סטודנטיאלית טיפוסית בלי גינונים מיותרים. אין מלצרים ונראה שהברמנים השווים כבר מכירים היטב את רוב יושבי הבר, מה שמקנה למקום אווירה שכונתית. אורחים עלולים לחוש מעט לא בנוח, אבל אין סיבה שלא ישתחררו וייהנו.

עיצוב: אדמדם וצרפתי. כורסאות אדומות בלאונג' קטנטן ואינטימי מימין ובר לא גדול אבל מכיל במרכז. מסביב מעט שולחנות בר ועוד כמה בחוץ. התאורה חמימה, עמומה ומזמינה. 

פלייליסט: באופן כללי המוזיקה נעימה ולא חופרת. פאנקי, דאב וישראלי שאנטי (למי שלא מכיר את הז'אנר ראו ערך מוש בן ארי ושוטי הנבואה). מדי פעם יש ערב רוק עם הרבה גיטרות ואפילו מוזיקה חיה.

היילייט: הצגה על הבר, מופע תיאטרון שמתקיים מעת לעת ממש על הבר. הזוי ומסקרן.

מה היה לנו שם: נראה שמדובר בתפריט האלכוהול העשיר בעיר - משהו כמו 50 סוגי בירה ואיזה 100 סוגי ויסקי. טוב, הגיוני, בכל זאת האקדמיה לאלכוהול. תפריט האוכל שונה ומיוחד, החל בלטקס כמו של סבתא ועד מנה של קילו כנפיים.

שירותים: קטנים, נקיים ומופרדים. היה משעשע לגלות במדף הקטן מעל הכיור כוס עם מברשת שיניים משומשת במצב טוב ומשחה.

הנזק: מדד הערק עומד על 21 שקל. התפריט לא זול, אבל לא לאוליגרכים בלבד. 

נגד: מיקום לא משהו. הצמידות לארומה לא באה טוב.

בעד: תפריט אלכוהול משובח לכל הדעות.

תכלס: חמים, נעים וטעים.

המותקל: מיה ברלוקיישן: הלל 18, ירושליםטל': 6259491פתוח: כל השבוע מ־19:00ליינים: ימי ג', לסירוגין, הצגת תיאטרון על הבר. מדי פעם מסיבות והופעות חיות בימים משתנים

תגיות

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>