1. לילה
  2. כתבות

עכברי ברים: קונסטנטין בירושלים

הארד טו גט: אם אין לכם סבלנות לסלקציה נשכנית, קונסטנטין הוא לא המקום שלכם

טיימינג: הלילה שבין חמישי לשישי, 1:30 לפנות בוקר.

חניה: אמנם המיקום של הקונסטנטין מצוין אבל חניה קשה עד קשה מאוד למצוא אם בכלל. 

סלקציה: בשעה טובה העכברית הצליחה לחדור את שריון הסלקציה ולהתקיל את קונסטנטין. זה לא היה פשוט, כמו שאתם מבינים. הסלקטורית עושה את עבודתה נאמנה ומסננת בקפידה. אל תתחכמו איתה, אין לה חוש הומור. החיוניים נכנסים. אלה שלא, דינם להמתין ארוכות בכפור, לשאת עיני פאפי מתחננות ולנסות את מזלם במקום אחר.

אוכלוסייה: מיינסטרים, או בשפה פחות מכובסת - "עמישראלחי". גברים בתלבושת אחידה (חולצות פסים מחויטות) ונשים שעמדו שעות מול המראה כדי להוציא מהנתונים הטבעיים שלהן את המיטב (לא תמיד בהצלחה). 

אטמוספירה: סערת אלכוהול, הורמונים, אפטרשייב וצהלולים. המקום מפוצץ במפזזים ומפזזות. בקיצור, כל ששון וכל שמחה.

פלייליסט: רמיקסים ללהיטי הפופ החמים ביותר ולשלמה ארצי. מדי פעם הדי.ג'יי מבליח עם שיר טוב, אך די מהר ממקסס והורס. מה שכן, מערכת הסאונד לפנים.

עיצוב: חלל גדול עם תקרה גבוהה ומעוטרת, בר מרכזי רחב ידיים ועוד כמה מפוזרים סביב ומרפסת VIP לבני המזל. כיאה לשמו של המקום, העיצוב בסגנון רומי (עלק). יש גם מסך גדול עליו מוקרנים קליפים, והתאורה מושקעת בטירוף.

שירותים: לפשוטי העם חלל אחד ובמרכזו כיור גדול שנראה כמו בירזייה בגני ורסאי. באוויר ניחוח עדין של שתן טרי. לחשובים באמת שירותים מתוקתקים, ובתוך התא ספה מרווחת להתכרבלות.  

תפריט: תפריט אלכוהול מכובד ומגוון. המטבח פתוח כרגע רק בימי חמישי והיצע האוכל כולל מטוגנים אוריינטליים, שניצלונים, פוקצ'ה ועוד סופחי אלכוהול למיניהם.

הנזק: מדד הערק עומד על 19 שקל הכוסית. כניסה בימי חמישי: 25 שקל אחרי חצות.

נגד: סלקציה קפדנית, יש סיכוי סביר שפשוט לא תיכנסו.

בעד: אחד המועדונים החמים והמושקעים בירושלים הבירה.

שורה תחתונה: לחובבי הזרם המרכזי, וכמו שהכריז הדי.ג'יי: "אלירז, מזל טוב!".    

המותקל: קונסטנטין. פתוח: ב', ג, ה' ומוצ"ש מ־22:30. לוקיישן: ההסתדרות 3.טל': 6221155.ליינים: ב' - סטודנטים;  ג' - ELECTRIC AVENUE, די.ג'ייז מרחבי הארץ והעולם; ד' - לפעמים הופעות חיות; ה' - WE'VE GOT THE POWER לבני 24+; מוצ"ש -SATURDAY NIGHT FEVER .

כרטיסים להופעות והצגות

להזמנת כרטיסים >>